fbpx

“Suveks trimmi” 5 Cold Lipot + 10 LPG Lipomassaaži

Tutvustame Kehastuudio multifunktsionaalset hoolduspaketti, mis on loodud selleks, et aidata teil saavutada kaunim välimus ja parem enesetunne. Meie pakkumine hõlmab mitmekülgseid hooldusi, mis töötavad sünergias, et vähendada kehalt sentimeetreid ja kaalu, samal ajal parandades naha seisukorda ja üldist heaolu.   Hoolduste ülevaade: Võid vahetada Inframati vastu Cold Lipo
  • Inframatt: See unikaalne protseduur kasutab soojusenergiat, et kiirendada kehakaalu langust ja vähendada kehalt paistetust. Lisaks muudab inframatt keha aluselisemaks, mis aitab võidelda põletikuliste seisundite vastu.
  • LPG massaaž: Tõhusalt rasva mobiliseeriv ja tselluliiti vähendav hooldus. LPG massaaž kasutab patenteeritud rullikute ja vaakumtehnoloogiat, et siluda keha kumerusi ja parandada naha elastsust, soodustades rasvade väljutamist lümfisüsteemi kaudu.
  • Cold Lipo: See kaasaegne protseduur kasutab spetsiaalset laseritehnoloogiat, et tühjendada ja kõrvaldada rasvarakud, pakkudes lokaalset kaalukaotust ja kehakuju modelleerimist, eriti piirkondades, mis on dieedi ja treeninguga raskemini korrigeeritavad.

Original price was: 355.00€.Current price is: 305.00€.

Kuumakse al. 12.51 / 36 kuud
Kogus:
Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

“Suveks trimmi” 5 Cold Lipot + 10 LPG Lipomassaaži

Original price was: 355.00€.Current price is: 305.00€.
Kogus:
Added to cart