NÄOHOOLDUSED

 • näo lihastoonuse tõstmiseks
 • tumedate silmaaluste vähendamiseks
 • silmaaluste “kottide” silumiseks
 • nahapooride ahendamiseks
 • jume parandamiseks
 • akneravi järgseks naha silumiseks
 • “lõualoti” eemaldamiseks

Kõige populaarsem protseduur kaasaegses kosmetoloogias, mis annab unikaalse võimaluse töödelda kõiki näolihaseid ning selle kaudu toniseerida neid, siluda kortse ja kurde ning taastada naha elastusust. Müostimulatsioon on innovatiivne näoravi mitte-kirurgilisel teel.

Mikrovooluteraapia olemus seisneb nõrga vooluimpulsiga mõjutamises, mis toimib naha pealmistele  kihtidele. Protseduuri käigus kasutab spetsialist lisaks ka professionaalseid kosmeetilisi vahendeid, mis toetavad protseduuri.

Müostimulatsioon on ainuke meetod, mis võimaldab pingutada rippuvaid, “väsinud” näolihaseid. Meetod sarnaneb kirurgilise pingutamisega, kuid ilma narkoosita ja kirurgilise sekkumiseta, on valutu ja säilitatakse kudede terviklikkus.

 • põsesarnade tõstmiseks
 • näo silumiseks
 • nina ja suu ümber olevate kortsukeste vähendamiseks
 • kaela ja dekoltee silumiseks
 • “lõualoti” ja “hanejalgade” kaotamiseks
 • silmalaugude tõstmiseks ja silmaaluste pinguldamiseks
 • vananeva naha silumiseks ja elavdamiseks
 • üleliigse ning rippuva silmaümbrusnaha tõstmiseks

RF-teraapia (RF-lifting, raadiosageduslik lifting) on uusim operatsioonivaba naha pinguldamise metoodika, mille aluseks on kõrgesageduslike raadiolainete kasutamine.
Naha pinguldamiseks ja näo noorendamiseks tehtavaid RF-protseduure nimetatakse mitut moodi: RF-lifting või raadiosageduslik lifting, kuid protseduuri sisu sellest ei muutu. RF-teraapia ajal toimub dermise pealmiste kihtide soojenemine, mis toob kaasa aja jooksul väljaveninud kollageenikiudude lühenemise ning uue, kollageenist koosneva nahka toetava karkassi moodustumise. Just seepärast on RF-teraapia efektiivsuse poolest võrreldav kirurgilise pinguldamisega.

RF-lifingu protseduurid on valutud, mitteinvasiivsed, ei vaja rehabilitatsiooni ega jäta arme. RF-teraapiaks sobivaimad piirkonnad on nägu, kael, silmalaud, lõug ja käed.
RF-teraapia kuur koosneb keskmiselt 6-8 protseduurist. Selle efekt suureneb poole aasta jooksul ja säilib kuni 2 aastat.
Raadiosageduslikku liftingut võib kombineerida kõikide kosmeetiliste protseduuridega. Samuti võib RF-liftingut soovitada ühekordseks protseduuriks enne pidu või tähtsat sündmust, et Teie nahk oleks pinguldatud, värske ja hoolitsetud.

Tulemusi on näha juba peale esimesi protseduure. RF-teraapia järelmõju on näha 3-4 nädala pärast ja see suureneb kuuri läbimise käigus. Püsiv noorendusefekt väljendub naha pindala olulises vähenemises, kortsude silenemises, toonuse ja turgori paranemises.
RF-lifting võitleb edukalt kortsude, laienenud pooride, rippuvate põskede ja näoovaali “hägustumisega”. Raadiosageduslik lifting on suurepärane protseduur ravimaks karedat, ebaelastset ja vananevat näo-, käe-, kaela- ja dekolteenahka.

RF Lifting aparaadi abil toimub kudede sügavsoojendamine kontrollitava võnkesagedusega elektromagnetlainete abil. Samal ajal, kui raadiolained soojendavad sisemisi kudesid on naha pealmine kiht (epidermis) kaitstud jahutava geeliga. Kuid kaitstud eelkõige tänu soojuse ja energia ülekandmisele naha sügavamatesse kihtidesse ning nahaalustesse rakkudesse. Vastupidiselt teistele termilistele protseduuridele (IPL impulssvalgusravi, laser, infrapunakiirgus) epidermis ja lihaskude ei kuumene. See välistab naha kahjustamise või kuumusest tingitud ärritusnähud. Protsess ise on täiesti valutu. Toimub kollageenikiudude lühenemine dermise sügava kontrollitava soojendamise mõjul. Selle tulemuseks on nähtav näo- ning teiste piirkondade naha pinguldumine. Peale protseduure toimub võimas uue kollageeni moodustumise stimuleerimine nahas ning selle sügavamates kudedes.
Eksperdid ütlevad, et tehnoloogia on ennast kõige paremini tõestanud kesk- ja hiliskolmekümnendates ning neljakümnendates naistel ja meestel.

Hoolduse ajal kasutatakse 3 erinevat tehnoloogiat mis muudab hoolduse erakordselt tõhusaks.

90 minutit sisaldab:

LPG Endermolifti 20 minutit,

müostimulatsiooni 20 minutit,

RF -liftingut 20 minutit koos maskiga, koorimisega ja kreemiga.

Koostame individuaalse hooldusprogrammi just sinu näo hoolduseks!

Taastab naha noorusliku välimuse ilma kirurgilise sekkumiseta
Ennetab näonaha vananemist
Parandab naha elastsust ja jumet
Annab kergelt nahka kooriva efekti
Trimmib ja pinguldab näonahka
Silub kortsukesi ja aitab neid ennetada
Aitab siluda väiksemaid naha ebatasasusi
Aitab vähendada topeltlõuga
Vähendab silmaümbruse turseid
Vähendab huuleümbruse kortsukesi
On soovitatav teha nii enne kui ka pärast näo-operatsiooni

LPG näohooldus stimuleerib näonahka ja võimaldab noorendada nahka ilma kirurgilise sekkumiseta. Hoolduskuuri tulemusena suureneb kollageeni ja elastiini hulk nahaaluskoes. Samuti nahk pinguldub, kortsud vähenevad ning silenevad, nahk muutub pehmemaks, elastsemaks ja säravamaks. Näohooldusega on võimalik vähendada ka topeltlõuga. LPG näohooldus sobib igas vanuses nahale ja ka tundlikule nahale. Protseduur kestab 50 minutit ja on äärmiselt lõõgastav ja nauditav. Hoolduse järgselt ei teki nahaärritust ega muid teistele nähtavaid märke näohoolduses käigust ja seetõttu on seda mugav teha ka näiteks lõunavaheajal. Protseduuri lõpuks kantakse näole pinguldav või energiat andev näoseerum. Aktiivne kuur koosneb enamasti 5 kuni 10 protseduurist (2-3 korda nädalas). LPG näohooldust võib edukalt kombineerida kõigi teiste näohooldustega ja ka ilukirurgiaga. Kui tuled meie juurde, siis hindame näonaha hetkeolukorda, määratleme probleemid ja koostame individuaalse hooldusprogrammi just sinu näo hoolduseks!

Liftmassaž

Aja jooksul muutub meie nahk õhemaks. Kui näonahk kaotab oma värskuse ja pole enam nii pingul kui varem hakkavad ilmnema ka teised vananemise märgid nagu kortsud, lõtvunud näokontuurid, ja laienenud nahapoorid. Liftmassaž on unikaalne näohooldus, mis võimaldab noorendada nahka ilma kirurgilise sekkumiseta. Protseduuri läbiviimiseks kasutame LPG kõige uuema tehnoloogiaga seadet LPG Cellu M6 Integral. Kasutame vaid LPG kosmeetikat. Nooruslikuma ja parema toonusega näo saladus peitub fibroplastide stimulatsioonis, mis vastutavad kollageeni produktsiooni eest nahas. Mitmed kliinilised uuringud on tõestanud, et intensiivne ja samas nauditav LPG liftmassaž stimuleerib ja reaktiveerib kollageeni ja elastiini produktsiooni mis omakorda annab tulemuseks trimmis ja nooruslikumad näokontuurid.

Liftmassaž aitab sind kui sul on:

Laubakortsud
Kanavarbad
Turses silmaalused
Huuleümbruse kortsud
Kortsud kulmude vahel
Kortsud nina- huulejoonel
Tumedad silmaalused
Lõtvunud lõuajoon
Naha üldine toonus on halb
Laienenud poorid

 

Kui tunned , et soovid saada lahti keha paistetusest, liigsest kehakaalust, tursetest, toksiinides, tule meile konsultatsioonile ja me anname nõu kuidas oleks kõige parem alustada keha tervendamist!

Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Added to cart