fbpx

LPG Combo20

UUS! LPG COMBO20 on pakett, mis sisaldab 10 LPG massaaži ning 10 teist Kehastuudio pakutavat kehahooldust.

Valida saate kõikide meie pakutavate kehahoolduste vahel. LPG, kavitatsioon, ColdLipo Laser, Slender Life kehamähis, Transion, EMSMagnet, Rullmassaaž, Pressoteraapia, RF-Lifting, EMS Toonus, UUS Rullmassaaž teenindajaga.
 • Paketis 10 X LPG või 10 kavitatsiooni,RF-Liftingut teenindajaga.
 • CelluCup elektrooniline kupp koduseks kasutamiseks.
 • 5 lisahoodlust, EMSMAGNET, Transioni, EMS toonus kui jagate meiega kuuri lōppedes oma tulemustest pilti ja kirjutate tagasiside googlesse Kehastuudio ja Zlimline alla.
 • Pakett ei aegu

Original price was: 499.00€.Current price is: 399.00€.

Kuumakse al. 16.06 / 36 kuud
Kogus:

Mis on LPG massaaž?

LPG endermoloogia on seni ainus meetod, mille tselluliiti vähendav toime on meditsiiniliselt tõestatud.
Lisaks on see ka esimene tselluliiti vähendav hooldus, mille on registreerinud ka FDA (Ameerika Toidu- ja Ravimiamet).

LPG head tulemused tselluliidiravis on seletatavad sellega, et massaaži käigus käsitletakse organismi kui tervikut – tervik ei tööta, kui mõjutada ainult väikest osa sellest. Seepärast teostatakse tselluliidiravi alati üle kogu keha. Iga organism on erinev ja nii kasutatakse iga kliendi puhul just talle sobivaimat raviskeemi.

Protseduuri kestvuseks on 40-45 minutit. Soovitatavalt võiks aktiivne ravikuur toimuda 2-3x nädalas, vähemalt 10-12 korda intensiivse kuurina. Edaspidi võib jätkata järelraviga vastavalt spetsialisti soovitustele (1-2x kuus). Kõik LPG massaažid on valutud, kuna liikumised ja tugevus määratakse personaalselt ning vastavalt naha koele. Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks on soovituslik kombineerida LPG massaaži EMS treeningu, kavitatsiooni ja/või kehamähistega.

LPG massaaži teostatakse läbi spetsiaalse LPG kostüümi, mille saab protseduuri ajaks meie käest täiesti tasuta. Samuti on 15€ eest võimalik soetada endale isiklik kostüüm. Tegu on spetsiaalselt LPG massaaži jaoks välja töötatud kostüümiga, mis tagab masina ja naha sügavamate kudede vahel parema haarduvuse ning rullikud töötavad selle pinnal sujuvamalt ja ühtlasemalt. Protseduuri viivad SLIMMis läbi pädevad ning kogemustega endermoloogid.

LPG massaažis on kokku viidud erinevad massaažiliigid: kogu keha-, lümfi-, jalatalla- ja punktimassaaž. Hooldust viiakse läbi aparaadi abil, mis kujutab endast vaakumvooliku külge kinnitatud kaherullilist masseerijat, millega töödeldakse efektiivselt nahka ja nahaaluskudet: otsikuga tõstetakse nahk kõrgemale ja töödeldakse nahaaluskudet, vabastades seal olevad lümfiteed, mis on kokku surutud rasvarakkude ja neid ümbritsevate jääkainete poolt. Jääkained liiguvad protseduuri tulemusel vabanenud lümfiteid mööda verre ja jõuavad läbi neerude uriini, väljudes organismist.

Protseduuri eesmärgiks on mõjutada organismi tööd läbi naha. Rohkem tähelepanu pööratakse probleemsetele piirkondadele. Kui Teil on mure piirkondadega, kuhu kogunevad rasvapadjandid (kõht, puusad, tuharad, sangad jms), siis on just LPG massaaž efektiivne lahendus. SLIMM kasutab LPG klientide lemmikut Integral 2i seadet ehk Medical versiooni LPG-masinast, mis erineb teistes salongides laialtlevinud masinatest oma omaduste ja rohkemate võimaluste tõttu.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on LPG massaaž? Millest pärineb antud lühend?

LPG massaaž sai alguse 1985. aastal Prantsusmaal toimunud autoõnnetusest ja selles kannatada saanud Louis-Paul Guitay (LPG ehk tema initsiaalid) soovist enda vigastustele tõhusamat ravi leida. Autoõnnetuse tagajärjel tekkinud kaelavigastuse tõttu füsioterapeuti külastanud Guitay mõistis, et iga seansi järel on tulemus vigastuse ravimisel erinev – seda seetõttu, et inimese võimekus alati täpselt õige tugevusega masseerida on ebatõenäoline. Saadud kogemus ajendas meest tavamassaažile alternatiivi leidma ning Guitay hakkas looma seadet, mis antud puudused eemaldaks.

Pärast aastatepikkust arendustööd tõi LPG turule rullikute abil rakke stimuleeriva massaažiseadme ning patendeerides endermoloogia termini kui kindla võtte lipomassaaži valdkonnas. Kõik LPG massaažiseadmed ongi eelmainitud leiutise-lahenduse järeltulijad.

Milliste tervisemurede korral aitab LPG lipomassaaž?

LPG massaaži abil on võimalik ennetada ja mõjutada ainevahetuse, vere- ja  lümfiringe- ning seedimisega seotud probleeme, nagu näiteks:

 • tselluliit
 • liigne kehakaal
 • migreen
 • soolad liigestes
 • liigeste- ja peavalud
 • tursed
 • vananev ja lõtvunud nahk
 • väsimus, stress, unehäired
 • rasedus-, põletus- ja lõikearmid
 • menopausiga seotud vaevused

Terapeutiline LPG spordimassaaž aitab kiirendada treeningujärgset taastumist.

Kas LPG massaaži abil saab ravida ka aknet?

Akne on naha põletikuline haigus, mille korral ei pääse rasunäärmete umbumise tõttu rasu naha pinnale ja tekib põletik. Rasu ei pääse naha pinnale pooride ummistumise tõttu ning paiskab bakterid, rasu ja naharakud lähedal asuvasse nahka, tekitades kahjustusi või löövet. Ummistunud või aeglustunud lümfisüsteemi regulaarne stimuleerimine lümfimassaaži ehk LPG abil aitab edukalt aknega seotud muresid leevendada

Tagasiside klientidelt

Linnaretriit

Kes otsib parimat LPG kohta, kogemusega, siis soovitan minnaja alustada bioresonants diagnostikast, sain teada oma kehalise seisundi ja toidutalumatuse ja kaal hakkas koos protseduuridega langema.

Mari

Armas Klient
Linnaretriit

Kehastuudiosse sisse astudes tunned juba, kui personaalselt igale kliendile lähenetakse, väga meeldiv ja hoolitsev teenindus! Ja muidugi protseduurid on suurepärased! 🙂
Kiidan ja soovitan tõesti minna ja lasta end oma ala professionaalidel poputada!:)

Helen

Armas klient
Linnaretriit

Väga positiivse kogemuse sain Kehastuudios. Äärmiselt meeldiv ja professionaalne kollektiiv.
Jäin oma valitud paketiga – Mega 40 Väga rahule.
Olen kaotanud kehalt sentimeetreid, kadunud on peavalud, mis varem olid pea igapäevased, söögiisu on vähenenud, joon palju palju rohkem vett ja samuti on paranenud une kvaliteet.
Tunnen ennast palju positiivsema ja energilisema.
Soovitan kindlasti 🌞🌞🌞Mõnus kohe kevadele vastu astuda 🌞

Triin

Armas Klient
Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

LPG Combo20

Original price was: 499.00€.Current price is: 399.00€.
Kogus:
Added to cart