fbpx

EMSMagneti 10 x kuur

EMSMAGNETI 10 korra kuur muudab keha toonusesse ning trimmi. Ainus EMS tehnoloogial põhinev kehahooldus , mis teeb 1 tunnis kuni 5000 lihaskokkutõmmet ning lihast on võimalik suurendada justkui jõusaali treeningus. Erineb EMS treeningust ja Transion-treeningust selletõttu, et magnetiga varustatud elektristimulatsioon teeb samasuguse tulemuse kui jõusaalis raskustega treenides.  Kõige enam sobib neile, kes soovivad tuua esile kõhulihaseid, tõsta tuharat ning tuua välja tuhara kaunis kuju. Seade, mis on toodetud selleks , et allavajunud tuhar muuta kauniks. 1 hooldus kestab 55 minutit. Seadmel on 4 otsikud. Kõiki 4 otsikut on võimalik kasutada 1 hoolduse ajal. Samaaegsel saab treenida kõhulihaseid ja reisi. Treenides tuharaid saab treenida ka reisi tagantpoolt. Tulemused juba peale 1-2 protseduuri. 10 korra kuur sisaldab 4 otsikut 55 minuti ning 10 korral. Soovitav on teha hooldusi 2-4 korda nädalas.

Original price was: 250.00€.Current price is: 170.00€.

Kuumakse al. 8.72 / 24 kuud
Kogus:

Mis on EMSMagnet ?

EMSMAGNET on ainus protseduur, mis aitab  lihaseid üles ehitada, tõsta toonust ja rasva eemaldada samal ajal.

  • Kehastuudio pakub uusimat tehnoloogiat maailmas, mis on mõeldud keha kaunimaks muutmiseks.
  • EMSMAGNET on ainus protseduur, mis aitab  lihaseid üles ehitada, tõsta toonust ja rasva eemaldada samal ajal. EMSMAGNET töötab, kuna suurendate järsult lihaste ümber toimuva ainevahetuse kiirust ja “lihaste hüperkontraktsiooniga lekivad lihasrakkudes olevad rasvhapped välja”
  • EMSMAGNET maailma esimene mitteinvasiivse tuharate tõstmise ja suurendamise protseduur. Tõstab lihasmassi mida ükski teine hooldus varem pole teinud.

EMSMAGNET põhineb suure intensiivsusega fokuseeritud elektromagnetilisel energial. Üks EMSMAGNET seanss põhjustab tuhandeid võimsaid lihaskontraktsioone, mis on ülimalt olulised teie lihaste toonuse ja tugevuse parandamisel. Mitteinvasiivne HIFEM (kõrge intensiivsusega fokuseeritud elektromagnetiline) tehnoloogia kutsub esile 20 000 supramaksimaalset lihaskontraktsiooni 30 minuti jooksul. EMSMAGNET on uusim tehnoloogia lihastreeningus, mille tõhusust ja ohutust on testitud paljudes mitmekeskuselistes uuringutes, kasutades kõige mainekamaid teaduslikke meetodeid (MRI, CT, USA ja histoloogia)  Mitteinvasiivne HIFEM (kõrge intensiivsusega fokuseeritud elektromagnetiline) tehnoloogia kutsub esile 40 000 supramaksimaalset lihaskontraktsiooni 60 minuti jooksul.

Korduma kippuvad küsimused

Kas EMSMagnet on valus?

Hooldus ei ole valus ega ebamugav vaid tõhus ja mõnus treening. Peale hooldust on tunne tugevast treeningust.

Millal peale sünnitust võin alustada EMSMagnetiga?

Soovitav on alustada 1 kuu peale sünnitust, et tulemus oleks tõhus ning äravajunud lihas taas tugevaks treenida. 10 korra kuuriga on võimalik peale sünnitust vähendada kuni 10 sentimeetrit kõhu õmbermõõtu.

Kas EMSmagnetit võib kombineerida teiste hooldustega?

EMSmagnet sobib kokku kõigi teiste Kehastuudio hooldustega ning sobib enne teisi hooldusi kui ka peale. Parim kombinatsioon on LPG massaaž ja EMSMagnet.

Tagasiside klientidelt

Anastassia-Smirnova-UUS-Algus-Retriit-Motivatsioonikõneleja-ja-terapeut

Mina jõudsin Kehastuudio EMSmagnetini, kuna mulle soovitas seda mu kallis sõbranna, kes läbis Mega40 kuuri ning avastas, et Kehastuudio pakub seda tehnoloogiat hoopis soodsamalt kui teised kliinikud. Teadsin trennigruppidest, et see seade kiirendab lihaste kasvamist ning trennitulemusi. Tulemusi märkasin juba 2 korral kui lihased olid piimhapet täis nagu peale tavatreeningut jõusaalis ja peale 1 10  korra kuuri tõusis tuhar ligi 4,5 sentimeetrit.

Anastassia

Trennitaja

Suzanna

Kehastuudio fänn

Maris

EMSMagnet

Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

EMSMagneti 10 x kuur

Original price was: 250.00€.Current price is: 170.00€.
Kogus:
Added to cart