fbpx

EMSMAGNET

EMSMAGNET on ainus protseduur, mis aitab  lihaseid üles ehitada, tõsta toonust ja rasva eemaldada samal ajal

  • Kehastuudio pakub uusimat tehnoloogiat maailmas, mis on mõeldud keha kaunimaks muutmiseks.
  • EMSMAGNET on ainus protseduur, mis aitab  lihaseid üles ehitada, tõsta toonust ja rasva eemaldada samal ajal. EMSMAGNET töötab, kuna suurendate järsult lihaste ümber toimuva ainevahetuse kiirust ja “lihaste hüperkontraktsiooniga lekivad lihasrakkudes olevad rasvhapped välja”
  • EMSMAGNET maailma esimene mitteinvasiivse tuharate tõstmise ja suurendamise protseduur. Tõstab lihasmassi mida ükski teine hooldus varem pole teinud.

EMSMAGNET põhineb suure intensiivsusega fokuseeritud elektromagnetilisel energial. Üks EMSMAGNET seanss põhjustab tuhandeid võimsaid lihaskontraktsioone, mis on ülimalt olulised teie lihaste toonuse ja tugevuse parandamisel. Mitteinvasiivne HIFEM (kõrge intensiivsusega fokuseeritud elektromagnetiline) tehnoloogia kutsub esile 20 000 supramaksimaalset lihaskontraktsiooni 30 minuti jooksul. EMSMAGNET on uusim tehnoloogia lihastreeningus, mille tõhusust ja ohutust on testitud paljudes mitmekeskuselistes uuringutes, kasutades kõige mainekamaid teaduslikke meetodeid (MRI, CT, USA ja histoloogia)  Mitteinvasiivne HIFEM (kõrge intensiivsusega fokuseeritud elektromagnetiline) tehnoloogia kutsub esile 20 000 supramaksimaalset lihaskontraktsiooni 30 minuti jooksul.

Kuidas EMSMAGNET töötab?

Tegelik EMSMAGNET protsess on valutu. Seade kinnitatakse üle teie kõhupiirkonna (või tagumikupiirkonna) ja seejärel lülitab arst toite sisse. Alustatakse madalama võimsusega ja seejärel tõusevad, sest otse 80 või 100 protsendini ,  klient harjuks tundega.

Kokkutõmbed tekivad mõnesekundilise vahega ja tunduvad kui treening – nagu üliintensiivsed vibratsioonid, mis jõuavad sinu lihasteni. See kogemus tundub  esimese seansi ajal kui lihastreening, peale hooldust tunnete nagu oleksite teinud 1000 kükki. Pärast tõhusat  kokkutõmbumist lülitub masin ümber koputamisliigutamisele, et aidata lõhustada lihaste poolt eraldatavat piimhapet.
Hooldus on mõeldud neile, kes soovivad ümarat ja prinkis tuharat,nähtavaid kõhulihaseid või toonuses jalgu. Käid trennis aga tulemus tuleb aeglaselt? Kiirenda tulemust uusima tehnoloogiaga. Soovid toonuses tuharat? Tulemused juba 1 korra järel.

Lihased arenevad, samal ajal põletatakse ka rasvu.  Protseduur kestab  kuni 1 tund. Valikus on 55 minutit kõht ja reied eespoolt või tuhar ja reised tagapoolt . Teine võimalus 25 minutit ühte pidi ja 25 minutit teistpidi.  Sobiva intervalliga hooldused annavad lihastele võimaluse kasvada ja saavutate pikemaajalisi tulemusi.

Hooldus on valutu ja kiireim viis sinu kauni keha saavutamiseni.

Kui tunned , et soovid saada lahti keha paistetusest, liigsest kehakaalust, tursetest, toksiinides, tule meile konsultatsioonile ja me anname nõu kuidas oleks kõige parem alustada keha tervendamist!

 

Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Added to cart