fbpx

“Uus Algus” Bali Retriit

Oled justkui kinnijäänud ning Su keha ja hing vajavad uut hingamist?  Tule puhka, vabane ja leia enda uus algus Bali saarelt!  Kutsume sind taas osa saama eksklusiivsest 10 või 14 päevasest retriidist 5 tärni hotellikompleksis Le Grande Bali Uluwatu. 10 päeva 1400 EUR  / 14 päeva 1700 EUR

  • 14.11.24 - 24.11.24 / 06.01.25 - 20.01.25 / 21.02.25 - 03.03.25
  • 14.11.24 - 28.11.24 / 06.01.25 - 16.01.25 / 21.02.25 - 07.03.25
Kuna osalejate arv on piiratud, pakume võimalust kindlustada endale koht, tasudes broneerimistasu 500 Eurot.

500.001,700.00

Kuumakse al. 17.62 / 48 kuud
Eemalda valik
Kogus:

Uus Algus retriit Balil tuleb taas!

Sellel hooajal toimub taas 3 retriiti. Eelmisel hooajal külastas meid ligi 100 rahulolevat klienti. Tulge üksi, sõbra või kallimaga ja paastuge koos kehahoolduste, orgaanilise taimse toidu ja vaimsete tehnikatega. Retriidid toimuvad novembris, jaanuaris ja märtsis koolivaheajal, mis soovikorral võimaldab tulla koos perega. Tegemist on väga erilise ja elumuutva retriidiga. Hoole alla saab iga osake sinust: keha, süda ning vaim. Tulemuseks sügav puhastumine, endasse jõudmine ja pikalt kajama jääv muutus. See tähendab enda personaalset ümberkujundamist suunal, kuhu parasjagu soovime ja on vaja jõuda. Luues koos ühist ja turvalist ruumi, toetame me üksteise teekonda.

Retriit ühendab endas:

  •  näo- ja kehahoolitsusi (seadmetega)UUS! LPG Massaaž hinnas
  •  personaalset toitumisnõustamist
  •  treeninguid
  •  mahlapaastu või orgaanilist täistaimset toitu
  •  joogat
  •  vabastavaid hingamisteraapiaid
  •  meditatsioone ja massaaže

Ning see pole veel kõik!

Õhtuti toimuvad teadmiste ja kogemuste jagamised oma ala meistritelt. Puudust ei tule ka tantsust ja naerust. Vahelduseks külastame meeldejäävaid ja hingematvaid Bali ilusamaid paiku!

 

    Retriidi viivad läbi:

 

Krislin Kuuskemaa

 

Krislin Kuuskemaa
Retriidi asutaja

 

Krislin on “Uue Alguse” retriidi asutaja, kelle missiooniks on abistada, toetada ning suunata inimesi positiivsuse ja paranemise poole, kasutades selleks nii vaimseid kui ka füüsilisi tehnikaid. Omades eelnevalt 14 aastat kogemusi keha- ja näohoolduse vallas, on tänaseks sellest väljakasvanud kirg, pakkuda abivajajaile tōuget “Uuteks algusteks”. Olgu see vajatav elumuutus siis kaalulangus, sōltuvustest vabanemine, toitumise muutmine vōi vaimse teekonna leidmine. Krislini teiseks nimeks on “inspiratsioon” ehk kōik on vōimalik!

 

Gert Reinberg

Hingamisterapeut / joogaōpetaja

 

Eestis sündinud kirglik heaolu eestkõneleja, kes tänaseks elab Balil juba 8 aastat. Olen pühendunud sellele, et aidata teistel saavutada harmooniat oma elus läbi hingamistöö, liikumise ja terviklikku tasakaalu. Enam kui 20-aastase kogemusega liikumise praktiseerimisel ja erinevate tervisepraktikate uurimisel olen edukalt kombineerinud liikumise, biohackingu ja fluidUs parimad praktikad, et luua kõikehõlmav elustiil.

 

 

Anastassia Smotrova 

Motivatsiooni kōneleja

 

Ta on inspiratsiooniline kõneleja, kes on läbi elu langenud ja tõusnud, on tõeline eeskuju vastupidavusest ja enesekindlusest. Alustades madalpunktist, on ta ületanud mitmeid takistusi, saavutades täna edu nii ettevõtluses kui ka meedias. Tema lugu õpetab meile, et läbi visaduse ja uskumise endasse on võimalik saavutada suuri asju. Ta jagab avameelselt oma kogemusi ja õpetusi, näidates, kuidas ta on suutnud raskustega toime tulla ning kuidas läbikukkumised on olnud õppetunniks tema edule. Tema lõputu optimism ja praktilised nõuanded innustavad teisi järgima oma unistusi ning ületama väljakutseid. Ta on elav tõestus sellest, et püsivus ja sihikindlus võivad viia meid kaugele ning tema jagatud teadmised on hindamatuks juhendiks neile, kes soovivad oma elus uusi etappe avada.

 

 

Janika Koch-Mäe
Treener / Toitumisnōustaja

 

Pikajalise kogemusega rühma- ja personaaltreener ning toitumisnõustaja, kelle missiooniks ja südameasjaks on aidata inimesi tervislikuma ja täisväärtuslikuma elu poole. Olles täiendanud end erinevatel treeningu- ja toitumisalastel koolitustel nii Eestis kui ka mujal, omab Janika laiapõhjalisi teadmisi ja leiab parimad lahendussed ka keerukamate olukordade puhul. Elukestva õppijana huvitab Janikat väga psühholoogia, eneseareng ja biohacking.

Saorisse Connoly
Sarah Barnes
Guillaume Leport
Eka Budhi
Pamela
Eleonora

 

Miks just “Uus algus” Balil?

Saad välja enda igapäevasest keskkonnast, et murda lahti enda harjumuspärased mustrid ja jõuda lähemale iseendale. Eelmisel aastal külastas meid ligi 100 eestlast ning meil on rõõm jagada paljude elu muutunud kaasmaalaste kogemusi meie kodulehel!

Nagu öeldakse, siis “oma silm on kuningas” ja “hing tunnetajaks” nii et tule ja koge seda kõike ise!  Kui tunned kihelust ja see kõik kõnetas sind, kuid sa ei leia võimalusi kohe selliselt investeerida, siis ole mureta! Pakume ka järelmaksu võimalust a lennupiletitele kas kolmes osas ilma intressita või kuni 60 kuud 11% intressiga. Aitame broneerida ka lennupiletid ning oleme sinu jaoks 100% olemas, et tagada mugav ja turvaline retriit juba planeerimisfaasist alates!

Tallinnast saad kaasa ka kinkekoti vajalike lisatarvikutega!

Retriit toimub Uluwatus, mis asub Bali saare kõige kaunimate randade vahetus läheduses. Võimalus mängida tennist ja golfi, nautida vaba aega basseini- või mere ääres.

Toitumine koos mahladega 5 korda päevas. Kõik puhas ja vegan! Mahlapaastu valiku korral on külmpressitud mahl 5 korda päevas, vajadusel erimenüü (lapsed, diabeetikud, kasvajad)

 

UUS Algus Retriit Balil 2024 veebruar osalejad
Kvaliteetaeg iseendale Bali päikese all.

Kuna retriidis osalejate arv on piiratud, siis koha soovitud kuupäevadel toimuval retriidil tagab Teile koha varajane broneerimine. Kohatasuks on 500€ ning selle tasumisel, broneerime Teile valitud kuupäevadeks hotellitoa. Vastavalt Teie soovile saate olla hotellitoas üksi vöi kaaslasega. Ülejäänud osa retriidi maksumusest tasutakse vähemalt kaks nädalat enne retriidi algust. 10 päevane kõik hinnas retriit maksab 1400 eurot ning 14 päevane retriit 1700 eurot.

Lennupiletid ostetakse 2,5 kuud ette, et oleks koos teiste osalejatega toredam lennata. Lennupiletite hinnad varieeruvad ca 600€-800€ vahel. Individuaalne kohtumine Krislin Kuuskemaaga toimub 40 päeva enne retriiti Bali Tervisekeskuses ja 14 päeva enne retriiti ootame osalejaid kohtuma toitumisnõustaja Janika Kochi Mäega.

Alustage oma eksklusiivset reisi tervisele- ja vaimule!

Liitu meiega, et saada ainulaadne kogemus Bali imelises looduses ja erilises õhkkonnas. Kogege holistilise heaolu tulevikku koos Bali maagilise energia ja iluga. Meie Uue Alguse Retriit ühendab tipptasemel tehnoloogia ja traditsioonilisi praktikaid, et taaselustada teie keha, vaimu ja meelt.

Uue Alguse” retriidi ainulaadne kava sisaldab:

Põhjalikke kaalualandavaid tehnoloogiad: Tutvuge keha ja näohooldustega, mille puhul kasutatakse täiustatud tehnoloogiaid, nagu kavitatsioon, lipolaser-liposuktsioon, RF-lifting, rullmassaaž ja palju muud.

Teadlikud praktikad: Sukelduge igapäevasesse joogasse, meditatsiooni, vabastavasse hingamisseansse ja heliteraapia seansile.

Individuaalsed heaoluprogrammid: Terviklik programm, mis sisaldab Ayurveda mahlapaastu, toitumisnõustamist ja Uue alguse kursustindividuaalseks ümberkujundamiseks.

Tervislik söök: Nautige iga päev 3-5 vegantoitu, mis on loodud toitma ja toetama teie keha loomulikku detoksikatsiooni. Soovi korral erimenüü.

Toimub: Elatakse ja suurem osa programmist viiakse läbi hotellikompleksis Le Grande Bali Uluwatu, mille avarad toad, basseinid, jõusaal, ja tenniseväljakud muudavad Su puhkuse mitte ainult tervislikuks, vaid ka täisväärtuslikuks.

Päevakava: Igasse päeva oleme valinud ja moodustanud kombinatsiooni hoolitsustest, joogast, harjutustest, harivatest loengutest ja töötubadest ning lõõgastumisest.

Kombineerides efektiivsemaid keha- ja näohooldusprotseduure saavutame ka parimad tulemused!

 

 

Korduma kippuvad küsimused

Miks tulla "Uus algus" Bali retriiti?

Sõna retriit tähendab süvenemist isendasse, olles samal ajal eemal igapäevaelust ja tööst, et saaks segamatult mõtiskleda, olla, luua ja  korrastada oma suhteid iseendaga ning seejärel luua endale uus plaan tulevikuks. Retriit aitab leida üles seda rahu ja kindlust,  mis igapäevaelu probleemide rägastikus võib olla kaduma läinud.”Uue alguse” retriit sobib paljudele tänu asukohale, pakutavatele hooldustele, üritustele ning vaimsetele tehnikatele. Bali retriit sobib Teile, kui vajate puhkust, päikest ning aja mahavõtmist. Kōigile, kes soovivad aktiivselt puhata, teha trenni, süüa tervislikult ning seeläbi terveneda ning saleneda. “Uue alguse” retriit erineb teistest sarnastest retriitidest mitte ainult oma unikaalse kava pärast vaid kuna pakume osalejaile ka tõhusaimaid keha- ja näohooldusprotseduure. Meie retriit aitab koos Ayurveeda mahlapaastu, aluselise toitumise, treeningute, hoolduste ning stressimaandavate üritustega langetada kaalu, vabaneda toksiinidest ning tselluliidist.  Ja seda kõike imeliselt kaunil Bali saarel nautides, samal ajal päikest ja puhkust.

Kus toimub Bali retriit?

“Uue alguse”retriit toimub Balil 5 tärni hotellis Le Grande Bali Uluwatu, mis asub New Kuta golfiväljaku südames, Pecatu Indah Resorti kompleksis. Just tänu kõrgklassilisele hotellile, mida ümbritsevad Bali kõige kaunimad rannad, sobib see tervislikuks puhkuseks nii üksitulijatele, paaridele, kui ka peredele. Avarad ja ilusad hotellitoad, ööpäevaringne teenindus, erinevad basseinid, jõusaali ja tennisväljakud muudavad meie retriidi ühtlasi ka luksuslikuks puhkuseks, kus jätkub tegevust kõigile. Tänu kaunitele randadele ning ilusale asukohale saab samaaegselt retriiga nautida ka kaunist Bali loodust, ujuda meres ning külastada templeid ja vaatamisväärsusi.

Tutvu hotelliga siin:

Hotell asub lennujaamast vaid 40-60 minutilise autosõidu kaugusel ning hotelli saab registreeruda ööpäevaringselt.

Le Grande Bali Uluwatu
Address: Block 5, Pecatu Indah Resort. Jl. Raya Uluwatu – Bali 80361 Indonesia
Phone: +62 361 848 1388 | +62 361 848 1377 | +62 815 5806 7284 | +62 815 5806 7285
WhatsApp: (+62) 811 39603 999
Email: info@legrandebaliuluwatu.com

Le Grande Bali hotell pakub 3 erineva suurusega tube.

Broneerides retriidi, majutame Teid 60 m2 rõduga deluxe tuppa koos kaaslasega. Tulles retriiti abikaasa või elukaaslasega, majutame Teid kingsize voodiga tuppa. Tulles sõbranna või lähedasega pakume 2 voodiga tuba.

Kui soovid veeta puhkuse eraldi privaatselt, siis on võimalus lisatasu eest see broneerida.

10 päeva privaattuba deluxe ruumis maksab 250€. 14 päeva 350€

Kui oled tulemas retriiti perega või soovid nautida 120m2 sviiti koos köögi ja elutoaga, siis 10 päevase sviidi saab broneerida 350€ lisatasu eest ning 14 päeva maksab 400€.

Hotellis on 8 170m2. lux sviiti, mis mahutavad kuni 4 inimest,ning on teadaolevalt Bali kõige suuremad numbritoad. Ruum sobib kui tulla perega või sõpradega, ning lisaks köögile on 2 suurt magamistuba ning 20m2 vannituba. 10-14 päevase lisatasu saame arvtada vastavalt retriidis osalejatele, kuna lisatasu arvestame inimeste arvu järgi.

Tutvu tubadega LE Grande Bali Uluwatu kodulehel ning anna meile oma soovist teada.

Le Grande Bali hotell võimaldab meil pakkuda oma retriidikülalistele kõrgtasemelist teenindust, toateenindust ööpäevaringselt,sportimisvõimalusi tenniseväljakul ning jõuasaalis.Tänu New Kuta Golfile hotelli alal, saab mängida golfi igapäevaselt. Meil on retriidikülalistele pakkuda erihind, mis tavakülastajates  15% soodsam.

Toateenindus vahetab rätikud ja voodipesu igapäevaselt ning hotelli registratuur täidab Teie soove ööpäevaringselt.

Hotell asub kaunis looduskaunis kohas, kus on võimalik teha pikki hommikusi jooksuringe või  jalutuskäike randa.

 

Mida sisaldab Bali retriit?

  • Oleme loonud “Uue alguse retriidi eesmärgiga, et tuua tervislikud puhkused kõikidele Eesti inimestele lähemale. Retriit, mis sobib nii päikesepuhkust soovivale kliendile, kuid tänu oma ülesehitusele,üritustele ning pakutavatele teenustele on võimalus teha elus kannapööre uueks ja paremaks alguseks.

Bali retriit saab alguse juba Tallinnas, kus toimuvad juba esimesed kohtumised retriidi asutaja Krislin Kuuskemaaga, et planeerida koos paastu või toidumenüü, panna paika eesmärgid retriidiks.  Seejärel toimub 2 tunnine “Uue alguse” kava loomine, mis annab tõuke muutusteks kogu eluks.

Meie retriit pakub võimalust langetada kaalu, parandada tervist ning vabaneda vabaneda halbadest harjumustest, siis soovitame enne retriiti tulekut teha vajadusel ülevaade teie keha seisundist. Me kasutame Bioresonants diagnostikat, et enne ja pärast muutusi võrrelda.

Lisaks soovi korral soovitame teha veretestid www.synlab.ee terviskeskuses.

Viimane kohtumine Tallinnas toimub Bali terviskeskuses 10-14 päeva enne retriidi algust ning ühtlasi on see kohtumine teiste retriidikaaslastega.

Toitumisnõustamine “Teadlik toitumine” koos Krislin Kuuskemaa ja Janika Koch Mäega. See 2 tunnine loeng annab teadmisi kogu eluks kuidas end toiduga ise tervena hoida.

Järgmine kohtumine toimub juba Balil hotelli fuajees,kus Teid ootamas retriidi korraldajad.

Bali retiit algab 2 tunnise infotunniga esimesel päeva, kus anname põhaliku  ülevaate eelseisvast retriidist, et seejärel nautida hommikusi meditastioone rohealal, virgutada oma keha ja meelt erinevate joogastiilidega, paastudes orgaaniliste ja tervendavate mahladega, süües orgaanilist Bali vegantoitu, tehes lihastreeninguid nii jõusaalis kui ka välitreeningutel, nautides erinevaid massaaže ning salenedes tõhusaimate kehahooldusprotseduure seadmetega,mis tagavad kaalulanguse ja nooruslikuma välimuse lühikese aja jooksul. Õhtuid sisutame vaimsete ja lõõgastavate üritustega nagu hingamisrännakud,heliteraapiad, treeningud, loengud jne.

10-14 päevane rertiit sisaldad

*2 tunnist “Uue alguse”kava Krislin Kuuskemaaga

*Kinkekott, mis sisaldab retriidi jaoks vajaminevaid tarvikuid ja seadmeid. (Märkmik,raamat,näo ja kehahari,kupp,näomask,kehaaparaat Cellu Cup)

*Bioresonants diagnostikat enne ja pärast retriiti tulemuste võrdlemiseks.

*10-14 hommikust meditatsiooni

*10-14 joogatundi

*Toitlustust 3 korda päevas ning 2 vahepala. Paastu korral 5 mahlakorda koos toidulisanditega. Soovi korral maksapuhastus peale paastu lõppu. Samuti paigutame pudelivee koos lisatavate komponentidega Teie hotellitoas terve retriidi vältel.

*2 30 minutilist lihastreeningut igapäevaselt jõusaalis või rohealal.

*Retriit sisaldab 2 kehahooldust ning 1 näohooldust päevas. Pakume Bali,-tselluliidimassaaži kogenud Bali massööride käe all. Paketi hinnas on kokku 20 kehahooldust 45 minutilist,mis tagavad Sulle saleda ja kauni figuuri. 10 30 minutilist näohooldust, et värskendada jumet. Tänu igapäevastele hooldustele saavutate imelised tulemused kaalulanguse ajal.

Aparaathooldustest pakume kaalulanguseks mõeldud Infrapunamatti, Slender Life kehamähist, Cold Lipo rasvaeemaldust, kavitatsiooni, rf-liftingut, rullmassaaži teenindajaga, transion lihastreeningut, ems treeningut. Näohooldustest pakume müostimulatsiooni,vaakumassaaži ,rf liftingut, ning lõõgastavat käsimassaaži.

*10 päevases retriidis 9 õhtust üritust.14 päevases retriidis 12 õhtust üritust. Toimub 2 väljasõitu Uluwatu Templisse ning Kayumama keskuses toimuvat “Tuletseremooniat”Bali preestriga. Väliüritustel toimub transport retriidi kulul.

*Jõusaali kastust*rannarätiku olemasolu*

*Retriidi korraldajate olemasolu ning abi hommikul kella 6.00-22.00 õhtul.

 

 

 

 

 

 

Milline näeb välja retriidi päevakava?

Bali retriidi päevakava:

*6.30 meditatsioon rohealal või Dreamland Beachil Gert Reinbergi juhendamisel.

*7.30 Joogatund Saorise, Gerdi või Sarah juhendamisel. Pakume Vinyasa,Yin ja FuidUs joogastiile.

8.30 Hommikusöök / paast restoranis

9.00 – 17.00 Keha-ja näohooldusprotseduurid spa alal.

11.30 Oode

13.00 – 30 minutiline treening treeneriga jõusaalis või rohealal.

14.30 – Lõunasöök

16.00 – Oode

17.00 – 30 minutiline treening jõusaalis või rohealal.

18.00 – Õhtusöök

19.00 – Õhtune üritus banketisaalis

NB! Protseduurid ning toidukorrad saame planeerida  vastavalt Teie soovile veeta oma vaba aeg Bali saarega tutvudes. Päevakava on soovituslik ning osalemine vabatahtlik. 10 päevasele retriidile tulles oleme jätnud ühe vaba õhtu, et osalejal oleks võimalus tutvuda kaugemate linnadega nagu UBUD ja Canngu. 14 päevasel rertiidil on vabu õhtuid kaks. Vaba päeva protseduurid paigutame teistele päevadele.

Kõik retriidis toimuv ja pakutav on soovituslik ja osalemine  vaba valik.

Kes viivad retriiti läbi?

“Uue alguse Bali retriidi looja Krislin Kuuskemaa.

Retriidi idee sündis ligi 8 aastat tagasi kui elu tõi mind Balile muutust otsima ning külastades elumuutvat retriiti tuli kohe teadmine, et soovin pakkuda Eesti inimestele sarnast kogemust Balil oma keele ja rahva keskel. Tänu oma 15 aastasele kogemusele keha-ja näohoolduste vallas, sündis idee, ühendada vaimsed tehnikad, kaalulangetamine, mahlapaast, treeningud koos salendavate ja apaarthooldustega, mis muudavad tulemuse mitmekordseks ning naha elastsuse kaalulanguse ajal. Minu eesmärk on muuta iga külastaja elu saadud teadmiste ja oskustega kogu eluks. Jälgi Krislini tegemisi instagramis @krislinkuuskemaa1111 @baliterviskeskus @bali_tervisekeskus

Gert Reinberg,retriidi juhendaja,vabastava hingamise terapeut, meditastiooni- ning joogaõpetaja. Gert hoolitseb teie vaimse ja füüsilise heaolu eest kogu retriidi vältel.

Olen kirglik heaolu eestkõneleja. Olen pühendunud sellele, et aidata teistel saavutada oma elus harmoonia läbi hingamistöö, liikumise ja tervikliku tasakaalu. Omades üle 20-aastase kogemuse liikumise praktiseerimisel ja erinevate tervisepraktikatega tutvumisel, olen edukalt ühendanud parimad praktikad liikumisest, biohäkkimisest ja fluidUs’ist, et luua kõikehõlmav elustiili lähenemine. Selle võimsa vundamendi keskmes on hingamistöö, eriti hõlbustatud hingamise ümberkujundamine (FBR), mis on sügavalt mõjutanud minu elu kõiki aspekte. Jälgi Gertdi tegemisi instagramis @gertkink

Janika Koch-Mäe, toitumisnõustaja ning kirglik terviseedendaja.

Janika KochMäe on personaal- ja rühmatreener ning videotreeningute keskkonna Sinutreener.ee asutaja. Lisaks pakub toitumisnõustamist, korraldab tervisepäevi, koolitusi ja töötube. Janika viib läbi toitumisnõustamisloengu enne retriiti, aitab korrastada Teie menüü ning vajadusel saab tema käe all jätkata salenemist ning treeninguid. Jälgi Janika tegemisi instagramis @sinutreener

Saoirse Connoly,joogaõpetaja ning terapeut.

 Tere, ma olen Saoirse (Seer-sha), mis tähendab iiri keeles vabadust. Mulle meeldib mõelda endast kui hinge seiklejast, hääle aktiveerijast ja unistuste vabastajast naistele, kes on valmis püsti tõusma, rääkima ja ehitama elu, mis on täis lõbu, vabadust ja metsikut täitumist.

Ma aitan südamega juhitud, visionäärsetel naistel vabaneda sellest, mis neid enam ei teeni, et nad saaksid vabastada selle, mis on nende sees, lasta oma tõelisel olemusel särada ning elada, armastada ja juhtida sügavast naiselikust kehastusest.

Vabastasin end meedia- ja PR-tööstuses töötamise halastamatust go-režiimist ja mürgisest mehelikkusest ning olen nüüd omaenda naiseliku kirjastusettevõtte juhtiv ametnik.

Ma toetan naisi, et nad saaksid areneda, kehastades oma sügavaimaid soove, ühendudes oma naiselike supervõimudega ja tervendades end seestpoolt, et elada oma kõige mahlakamat, autentsemat ja armastust täis elu.

Saoirse viib läbi hommikusi joogatunde ning aitab vabaneda mustritest sinu elus läbi vaimsete praktikate. Jälgi Saoirsse tegemisi instagramis @sessionswithsaoirse

Sarah Barnes, jooga ja meditatsiooni õpetaja.

Olen Balis asuv wellness-spetsialist ja joogaõpetaja.Olen õpetanud joogat ja meditatsiooni 5 aastat, 10+ aastat pühendunud praktikat ja kogemust wellness-tööstuses. Jälgi Sarah tegemisi instagramis @Sarahyoga

Anastassia Smotrova, treener, terapeut, kes annab inspiratsiooni elumuutusteks ning unistama suurelt.

Anastassia viib Bali retriidis läbi päevased treeningud, toetab eraseanssidega uue alguse loomist ning läbi õhtuse sündmuse õpetab meid läbi unistuste looma oma elu. Ta on suur trenni ja tervisliku toitumise propageerija. Anastassia toetab meid alates retriiti registreerimisest ning toetab järjepidevust treeningutel ka peale retriidi lõppemist. Jälgi Anastassia tegemisi instagramis @anastassias

Kuidas sündis "Uue alguse"Bali retriit?

Bali retriit , kuidas see meie elu muudab ja miks just “Uus algus”?

Ma ei hàbene näidata ennast nõrga ja haigena enne Bali retriiti 2017 aastal, sest tean, et see annab uue alguse nii paljudele. Nagu ka kaalu probleemiga maadeledes 19 aastat tagasi , teadsin hinges , et lahendus on kuskil olemas. 6,5 aastat tagasi kui sain sõbrannalt kutse minna Balile ja leida endale uus algus ja see töötas nii, et saan ka seda tàna teistele pakkuda. Olen südamest maailmale tànulik!
Nagu ka piltidelt näha, vajasin sellel hetkel
ise suurt muutust ja olen tánulik, et see minuni jõudis. Minu keha ja vaim olid alla andmas, kui tuli minuni info, et uus algus on võimalik ja selle ma ka sain. Olin nõrk, katki ja haige ja peale 14 pàeva Amedis asuvas sarnases retriidis, kaalusin ma peale retriiti 10 kilo vàhem, olin saanud tagasi oma tervise, oma vaimu ja mõtted. Mul olid taas unistused ja sain aru kuhu ma elus liikuda soovin. Seda kõike vaid 14 pàevaga. Minu kehas polnud enam põletikku, ma olin õnnelik ja terve. Kõige olulisem, mul oli uus algus! Mul oli ka väga selge tuleviku visioon.
Mina olen ektreemne nàide , sest vajasin vist seda selleks , et tulevikus seda teistele pakkuda. Tàna saan sellest ju kenasti aru.

Olen tänulik iga kogemuse eest oma elus, sest see on teinud minust selle kes ma tàna olen. Täna, 2024 aasta juunis on mul hea meel  jagada, et minu unistus täitus eelmisel hooajal tänu kōikidele osalejatele ning jätkame oma panust, selleks, et aidata inimestel muuta oma elu paremuse suunas.

Milliseid õhtuseid sündmuseid pakume?

Igal õhtul toimub Bali retriidis sündmus, mis meid aitab meil vabaneda stressist, vanadest mustridest ning pingetest. Pakume tõhusaimaid vaimseid praktikaid, rõõmu pakkuvaid trenne, lõõgastavat joogat.

Meie retriit keskendub vabastavale hingamisele grupis kui ka eraseansidega päevasel ajal.

Sündmuste kava:

1 päev Küünlavalgel jooga Sarah Barnessiga.

2.päev Vabastav hingamine Gert Reinbergiga.

3.päev Heliteraapia-Heli-ja Gongiteraapia

4.päev Avatud südamed Gert Reinbergi ja Krislin Kuuskemaaga

5.päev Motivatsioon ja visuliseerimine Anastassia Smotrovaga

6.päev Movement by Guillaume Leport

7. päev Vabastav hingamine Gert Reinbergiga

8. päev Tuletseremoonia Bali preestri Ekaga Kayumama resortis.

9.päev Vaba päev/ Soovi korral ühine väljasõit Ubudisse, riisipõldudele, koskede juurde ning Veetempli külastus Gerdi ja Krislini korraldusel.

10.päev Uluwatu tempeli külastus ning templietenduse vaatamine.

11.päev Kickboxi teraapia Pamelaga.

12.päev Vaba päev/saare külastus omakäel.

13.päev Lõpuring

 

 

 

 

 

 

Kust saan Teie kohta infot?

Krislin Kuuskemaa saade “Roaldi Retked” enne esimest Bali retriiti.

https://duoplay.ee/6544/roaldi-retked?ep=60

Gert Reinberg saates “Roaldi Retked”

ttps://duoplay.ee/6544/roaldi-retked?ep=51

Podcast “Uus algus” Gerdi, Anastassia ja Krisliniga juuni 2024

Miks kasutada keha-ja näohooldusprotseduure paastu ja kaalulangetuse ajal?

Keha- ja näohoolduste tegemine paastu ja kaalulangetamise ajal parandab naha välimust, vähendades tselluliidi teket a pinguldades lõtvunud nahka. See annab toonuses keha ja kauni välimuse, mis tõstab enesekindlust ja annab motivatsiooni pingutamiseks. Lisaks aitavad keha- ja näohooldused puhastada keha ja väljutades toksiine, mis omakorda aitab kaasa kaalulangusele. Meiepoolt hoolikalt valitud hooldused on nauditavad ja aitavad leevendada stressi, mis mängib nii kehapuhastuse,  kui ka kaalulangusprotsessi ajal olulist rolli.

Milliseid protseduure retriidis osalejad saavad?

Kõik meiepoolt hoolikalt valitud protseduurid ja hooldused moodustavad täiusliku kompleksi kiireteks muudatusteks Teie tervisele ja  välimusele.

Protseduurid, mis sisalduvad meie retriidipaketis: LPG massaaz kehale, Klassikaline massaaž, Infrapunamatt, Kavitatsioon, Transion Lihastreening, Cold Lipolaser, RF- lifting kehale,  Müostimulatsioon, Rullmassaal, EMS Treening, Vaakumassaa RF-Liftinguga, Rullmassaaz mähisega, Rf-Lifting Näole,  EMS Magnet, Slender Life kehamähis, Kollageenimask

Kas saan osaleda privaatselt ilma fotodele või videodele jäämata?

Jah, iga osaleja saab seda ise otsustada. Küsime igalt osalejalt, kas video või pildimaterjali, kus ta võib olla jäädvustatud võib hiljem kasutada turunduseesmärkidel.

Kas saan lisada menüüsse peale taimse toidu ka liha?

Jah, Uue Alguse Bali retriidi hinnas sisalduva täisorgaanilise taimse menüü juurde saab lisatasu eest orgaaniliselt kasvatatud kana.

Kas retriiti külastavad ka mehed?

Kindlasti! Retriit on mõeldud nii naistele kui ka meestele. Samuti on oodatud paaridena. Osaleda saavad ka lapsed alates 14 eluaastast. Keha-ja näohooldused sobivad meestele samuti kui naistele. Mehed saavad tellida lisamenüü, ehk pakume võimalust lisada menüüsse orgaanilt lihatoitu.

Kas saan tasuda retriidi eest osamaksetena?

Jah, meil on võimalus tasuda retriidi ning ka lennupiletite eest järelmaksuga. Samuti on võimalik tasuda kolme osamaksena ilma lisanduva  intressita.

Kuidas toimida?

Vali välja sobiv kuupäev ning lisa retriit ostukorvi. Täida väljad ning taotle ESTO järelmaksu. Vastus saabub 24 tunni jooksul. Tasumistb alustad alates järgnevast kalendrikuust.

Kui soovid soetada lennupiletid ja retriidi järelmaksuga, võta ühendust 5021137.

Kas saan osaleda ilma paastumatta?

Jah, Ayurveeda mahlapaast on vaid soovituslik. Valides orgaanilise veganmenüü, saate 3 toidukorda ning 2 oodet(mahlad)

Kas saab tasuda ettevõttega?

Jah, väljastame arve Teie ettevõttele. Võta ühendust info@kehastuudio.ee või 5021137 ning väljastame Teile arve vastavalt tellimusele.

Kas saab osaleda ilma inglise keelt valdamatta?

Jah, retriit on mõeldud eestlastele ning kogu tegevus toimub eesti keeles. (v.a jooga 5 hommikul) Grupid lendavad Tallinnas koos ning ei pea valdama teisi keeli.

Kas saan tulla kaaslasega nii, et teine pool ei osale retriidil?

Jah, kaaslane saab veeta aega hotellis, mitte osaledes tegevustel. Tasuda tuleb vaid lisatoa eest, ning teine pool osaleb retriidis.

Kas on võimalik lennata teiste osalejatega koos Balile?

Jah, me alustame retriidi ettevalmistusi ning lennupiletite soetamist augustikuus. Peagi moodustame lennupiletite grupi facebookis, ning soovi korral lendame Balile ühiselt. Anna meile oma soovist teada ning alustame lennupiletite soetamist!.

Kas broneeringu tasu on tagastatav?

Jah, kui reis ei toimu ja etteteatamine vähemalt 48h ette, siis saab kanda retriidi broneeringu järgmistesse retriitidesse. Kui selgub 14 päeva varem, et ei saa osaleda üldse, siis tagastame broneeringu tasu.

Mitu LPG massaaži kuulub hinda?

14 päevases retriidis on 4 LPG massaaži hinnas.

Kokku kuulub hinda 28 kehahooldust ning 14 näohooldust.

Tagasiside klientidelt

1. Alustage oma nimest ja kuidas jōudsite Bali retriidini?
Minu nimi on Kristel. Jõudsin Bali retriidini tänu oma sisemisele rahutusele ja eneseotsingu ajendil. Sihtkoht Bali oli mu mõtetes pikemat aega juba ja tänu kõikvõimsale sotsiaalmeediale jõudis minuni just “Uue alguse” Retriit!
2. Milline oli Sinu taotlus uue alguse retriidile registreerumisel?
Taotlesin endas leida sisemine rahu ja loobuda pahedest/mustritest, mis mind enam ei teeni. Sellest lähtuvalt kontrollida paremini oma emotsioone ja ümbritseda ennast vaid positiivse energia ja inimestega.
3. Mida sa kogesid meie retriidis?
Meeletut rahulolu enda sees läbi meditatsiooni, jooga, hingamisteraapia, kehahoolitsuste, värske ja taimse toidu. Mahlapaast andis ajule nö restardi, kõik mõtted on selgemad, asjad lahenevad iseenesest, sundmõtted on kadunud. Hea ja kerge on olla 🙂
4. Mis on Sinu jaoks eriliselt muutunud pärast uute algusteni jõudmist?
Rahulolu endaga, keha ja vaimse poole tasakaal. Toitumine on teadlikum ja tervislikum. Suudan ennast kõrvalt vaadata ja emotsioone paremini kontrollida. Suhted inimestega on siiramad ja tervemad.
5. Mis on teie retriidi kogemuse PARIM osa?
Pole võimalik välja tuua ainult ühte osa. “Uue alguse” Retriit on kogumik meditatiivsetest rännakutest, vaimsetest praktikatest, tervislikust toitumisest, oma keha eest hoolitsemisest.

Kristel

Armas klient

1. Olen Taivo. Jõudsin retriidini ilmselt sotsiaalmeedia reklaami järgi. Nägin reklaami ja mul tekkis tunne, et vajan üht puhkust pärast pikka tööperioodi ja enne uut too hooaega. Jaanuar sobis selleks puhkuseks ideaalselt. Olin Balist palju kuulnud ja lugenud ning see tundus minule kohana,kuhu niisama ranna- voi golfipuhkusele ei läheks. Et Balile võiks just minna kogema midagi muud. Lugesin retriidi sisu ja selle põhjal leidsin, et see sobiks puhkuseks Balil imehästi. 2. Taotluseks oligi teha üks arendav puhkus, harrastada joogat, teha trenni, proovida aru saada, kas minus on ka spirituaalset külge Samuti toitumise kohta saada uut infot. Salamisi oli taotlus ka meelitada abikaasa kaasa ja lootsin, et retriit avardaks ka tema silmaringi. 3. Ma kogesin köike seda, mida eeldasin, Mônus kliima, tore seltskond, uued tutvused, ülihea jooga (tänud joogaopetajatele), uued kogemused hingamises (tanud Gertile), tulerituaal, helid ja kõik muu. Sain palju infot ja teiste osalejate kogemusi tervislikuma toltumise osas. Ülihea oli ka masaaž ja teised protseduurid. Need olid minu jaoks boonuseks.

Toivo

Armas klient
1. Alustage oma nimest ja kuidas jōudsite Bali retriidini?
Mu nimi on Kätlin ja Bali retriidi info edastas mulle mu ema, et vaata mida isa leidis ja kui nägin, et pakkumises oli meditasioon ja jooga Balil, siis selle peale ütlesin koheselt jah sobib lähme 😃
2. Milline oli Sinu taotlus uue alguse retriidile registreerumisel?
Areneda – saada targemaks tervise ja toitumise teemal, kinnistada ja edasi arendada vaimsed ja füüsilised teemad, proovida miskit uut, tutvuda uute inimestega, avastada maailma ja uusi praktikaid, leida viise kuidas viia oma elu teisele tasemele, proovida erinevaid iluprotseduure ning selle kõige juures puhata argielust.
3. Mida sa kogesid meie retriidis?
Sai kogeda omal nahal kuidas nii lühikese ajaga võivad tegelikult tulemused tulla kehas ja enesetundes, kui on järjepidevust ja teadlikkust, samuti kuidas aluselisema toitumisega oli tõesti kergem ja parem olla. Kogesin ka toetust ja inspiratsiooni, olles ümbritsetud inimestega, kes samuti soovisid oma elus muudatusi teha paremuse poole. Olles praegu tagasi Eestis, siis on eriti tunda, kyi eriline ja hea energia oli Balil.

Kätlin

Armas klient

Kehastuudio pakub parimaid ilu- ja kaalulangetusprotseduure, “Uue Alguse” terviseretriite ning ilutooteid.

Pakume tavamassaaže (bali massaaž, kehakoorimine, klassikaline massaaž, tselluliidimassaaž, kavitatsiooni ehk mittekirurgiline rasvaimu, Transion kehamodelleerimist,, EMS treeningut, Cold Lipo ning teisi parimaid protseduure naha trimmimiseks ning kaalulangetuseks.

Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Added to cart