fbpx

Slender Life salendav kehamähis Itaaliast

Meil on rõõm teatada, et Slender Life kehamähis pärjati “Buduaar 2022 Ilulemmik” kvaliteedi märgisega. 

Slender Life kehamähis on meie klientide lemmikuks hoolduseks juba aastaid just enne puhkusereisi, pidu, pulma või eriliselt tähtsat sündmust. Nahk näeb välja jumekam, siledam, niisutatum ja trimmis. 

 

✔ Tselluliidiilmingud ja tursed ✔ Ainevahetuse ja vereringe probleemid ✔ Probleemid naha struktuuri, toonuse ja elastsusega ✔ Liigne vedelik ja toksiinid ✔ Raseduse ajal jalatursed

  • alandab kaalu
  • vähendab ümbermõõtu
  • vabastab kehakoed jääkainetest
  • tasandab rasedusarme
  • kiirendab naha ainevahetust
  • eemaldab kudedest vedelikku
  • vähendab tselluliiti
  • vaigistab põletikulisi protsesse

Peale esimest korda on koheselt nähtav niisutatud nahk, vähenenud tselluliit, trimmis ja niisutatud nahk ja kaalukaotus.

Kaalume ja mõõdame enne ja pärast igat hooldust.

24 tunni salendav hooldus

Mähist ei pesta maha enne 24 tunni möödumist, kuna mõju kestab seni70 looduslikku komponenti

Sobib ka imetavale emaleEi sisalda parabeene ega lisaaineid
 

Slender Life on Itaaliast pärinev kaalulangetus ja tselluliidimähis, mis on kasutusel juba mitukümmend aastat. Slender life on eriline  ja täiesti ainulaadne vaakummeetodit kasutav salendav ning tselluliidivastane mähis . Slender Life  sündis biotehnoloogiliste katsetega vaakumis, mis surub loodusliku kreemi sügavale naha alla. Tulemused on kohesed ning on nähtavad ja mõõdetavad juba esimesest kasutuskorrast. 24 tunniga on võimalik kaotada kuni 1.5 kilo kehakaalust. Slender Life  sisaldab ainult looduslikke, taimseid  ja mineraalseid komponente.

Tooted ei sisalda keemilisi, ega mürgiseid aineid ja on parabeeni vabad. Meditsiinilised katsed tõestavad, et kreem on täiesti ohutu ning äärmiselt efektiivne kaalukaotuseks, naha trimmimiseks ja tselluliidi vähendamiseks. Kaotatud kilod ja sentimeetrid räägivad enda eest peale esimest hooldust. Kui kreemi kasutada regulaarselt on tulemus  püsiv ja tõhus võitlemaks tselluliidiga. Selleks on Slender Life välja töötanud lisaks ka kodukasutus mähised,  kreemid ja joogid.

Parima tulemuse saavutamiseks

1.Koorida keha alati enne hooldust salongis või kodus, mähis imendub sügavale naha alla.Mõjutab tulemust oluliselt. Salongi tulles on võimalik koorida Slender Life kehakoorijaga, mis sisaldab samu komponente. Võimalik soetada ka koju.

2. Mitte juua enne hooldust alkoholi ega kohvi.

3. Tarbida vette tervislikus koguses. Ca 2 liitrit päeva jooksul.

4 .Kaaluda kodus enne hommikusööki. Samuti kaalume, mõõdame  salongis enne ja pärast hooldust. Teeme  pildi kliendi telefoniga,

5. Pesta tuleks alles päev pärast protseduuri ehk siis 24 tunni pärast.

6.Tohib teha menstruatsiooni ja  imetamise puhul.

Vastunäidustused

Vastunäidustused on üldjuhul samad mis tavamassaažidel, va veresoonelaienditega võib ja on soovituslik kasutada külma mähist

Külmetushaigused (sh. palavik jm)

Kasvajaprotsessid

Slender Life – salongis kui ka kodus kasutamiseks.

Slender Life salendavaid hooldusi on võimalik teha nii kodus, ilusalongides ja spaades. Samuti pakume kaalualandavaid jooke, kreeme ja mähiseid. Soetades meie e-poest, salongist või edasimüüjatelt kodukasutustooteid on võimalik mugavalt kodus saleneda.

Kombineerides mähist koos Inframati, LPG massaaži või rullmassaažiga on tulemus topelt ja garanteerime imestama paneva tulemuse  2 tunniga.

Hinnakiri

60 minutit

1 seanss – 35 eurot

5 seanssi – 160 eurot

10 seanssi – 280 eurot

Kui tunned , et soovid saada lahti keha paistetusest, liigsest kehakaalust, tursetest, toksiinides, tule meile konsultatsioonile ja me anname nõu kuidas oleks kõige parem alustada keha tervendamist!

Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Added to cart