fbpx

KAVITATSIOON

Effektiivne ja tōhus just kaua olnud rasvakogumile!

Kavitatsiooni tehakse alati koos teise protseduuriga nagu näiteks LPG , Inframatt, Transion lihastreening jne.

Kavitatsioon on lihtne ja täiesti valutu protseduur!

Figuuri korrigeerimiseks
Ladestunud rasva eemaldamiseks kõhul, reitel, puusadel ja seljal
Tselluliidist vabanemiseks
Meestele õllekõhust vabanemiseks

Efekti võib näha juba peale esimesi seansse. Rasvaladestuste maht probleemsel alal väheneb juba peale esimest protseduuri 2-5 cm võrra. Järgmise nädala jooksul efekt süveneb. Oluline tulemus kavitatsiooni puhul on samuti verevarustuse paranemine ja fibroblastide stimulatsioon, mis soodustab naha elastsust, pinguldab nahka. Rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamise protsessi kiirendamiseks ja parendamiseks läbi lümfaatilise vereringe, soovitatakse kavitatsiooni kombineerida pressoteraapia ja aparaatse vaakum- või käsidrenaaži massaažiga. Protseduuride kuuri jooksul luuakse rasvaimuoperatsiooni efekt.

Spetsiaalse aparaadiga esile toodavad madala sagedusega ultrahelilained mõjuvad rasvkoele, kutsudes selles esile nn kavitatsiooni efekti: mikromullikeste moodustumise (ladina keeles Cavitas – tühjus). Need suurenevad mõõtmetes, pehmendavad rasva ning lõhestavad adipotsüüdi – rasva rakukaitse – membraani. Niisiis laguneb rasva säilitamise reservuaar ning selles kohas ei ole enam ladestumine võimalik. Ultrahelikiirguse parameetrite spetsiaalne valik, võimaldab osutada sihipärast mõju vaid rasvarakkudele, lõhestades vaid neid. Vabanenud triglütseriidid, milledest koosnevad rasvarakud, väljutatakse rakuvahelisest ruumist loomulike metabolistlike, ainevahetuslike protsesside abil. Kavitatsiooni protseduur iseenesest on lihtne ja täiesti valutu.

Näidustused ravihooldusteks

Nahaaluse rasvkoe vähendamine
Fibroosi ilmingute vähendamine
Naha elastsuse parandamine
Naha verevarustuse parandamine
Armide silumine peale kirurgilist lipoksatsiooni

Vastunäidustused

Nahakahjustused kavitatsiooni piirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid
Rasedus ja imetamine
Verehüübivushäired
Immuunsussüsteemi haigused
Hepatiit, neerupuudulikkus, sapikivitõbi
Krooniline veenipuudulikkus, flebiidid, tromboflebiidid
Südamehaigused ja südamestimulaator
Onkoloogia
Infektsioonilised ja põletikulised protsessid
Diabeet (II tüüp)
Kesk- ja sisekõrva kahjustused
Metallproteesid kavitatsiooni piirkonna lähedal

Soovitame teha kavitatsioon koos LPG lipomassaažiga, kuna koos samal päeval tehes on tulemus tõhusaim. Senini on esteetilises kosmetoloogias kirurgilise vahelesekkumiseta olnud kättesaadavad vaid protseduurid, mis on muutnud rasvkoe struktuuri. Probleemsetest piirkondadest sai rasvarakke eemaldada vaid operatsiooni, rasvaimu abil. Ja igasugune operatsioon on invasiivne (kehasse lõike tegemine), lisaks veel taastumine, haiglas viibimine, paistetus, tugisukkade kandmine ning sealjuures pidi nähtavaid tulemusi ootama kuid

Probleemsed rasvladestumise piirkonnad

Kõht
Puusad
Tuharad
Selg
Käed
Sääred
Reied

Hinnakiri


55 minutit

1 seanss – 40 eurot

5 seanssi – 160 eurot

10 seanssi – 280 eurot

Kui tunned , et soovid saada lahti keha paistetusest, liigsest kehakaalust, tursetest, toksiinides, tule meile konsultatsioonile ja me anname nõu kuidas oleks kõige parem alustada keha tervendamist!


Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Added to cart