RF LIFTING

Kohesed tulemused Teie naha väljanägemisel!

Nahk mängib karkassi rolli, mis tagab nahale mehaanilised omadused – elastsuse, tugevuse, venivuse. Need omadused on naha dermis kihil tänu kollageen- ja elastiinkiududele, mis kuuluvad tema koostisse ning on keerdus pingul spiraalide kujul. Nooruses kollageen-ja elastiinkiud uuenevad pidevalt, vananedes uuenemisprotsess aeglustub, kiud-spiraalid venivad välja. Samuti aeglustub spetsiaalsete rakkude fibroblastide töö, mis lõhustavad ja utiliseerivad vana kollageeni ja elastiini kahjustunud kiud, mille asemele fibroblastid sünteesivad kiiresti uued noored kiud.

Uuendustöö tulemusena tekib tugevam ja elastsem naha karkass, mis on analoogiline noorele eale. Tulemusena halvenevad naha dermis kihi funktsionaalsed omadused märgatavalt ning nahk kaotab elastuse ja vormi, närbub, muutub lõdvaks, ilmuvad kortsud. Seejuures kõik need ealised muutused ei ole näha mitte ainult näol, vaid ka kehal. Isegi inimestel, kes on aktiivselt tegelenud fitnessiga ja valanud iga päev higi spordisaalis, on nahk kaugel ideaalist ja mõnes kohas meenutab želeed – ennekõike käte ja jalgade sisekülgedel ning puusadel ja kõhul.

Milles seisneb siis raadiosageduste noorendava jõu saladus?

Raadiosageduslik energia sunnib kollageen- ja elastiinkiude tihenema ja kokkutõmbuma. Vastavalt sellele pinguldub nahk seespidiselt, kortsud silenevad, kaovad lõtvus ja rippuvus, väheneb naha pind. Soojendamine stimuleerib väga hästi ka naha sügavamaid rakke, käivitades uute kollageen- ja elastiinkiudude tekkeprotsessi. Niiviisi jätkub noorenemisprotsess veel poole aasta jooksul pärast protseduuride kursust. Ka hiljem, 1-2 aasta jooksul on võimalik nautida saavutatud tulemust.

Raadiosageduslikke elektromagnetilisi impulsse kasutavad kosmeetilised protseduurid on tuntud ühise nimetuse all: RF Lifting. RF lained tekitavad osalise denaturatsiooni, kollageenkarkassi väändumise ja kokkutõmbumise (retraktsiooni), naha tiheduse suurenemise, tagades visuaalse liftingu – naha pinguldumise efekti. Termoliftingu efekt on nähtav objektiivsel jälgimisel – visuaalselt ja kompides (USA autorid nimetavad seda efekti – skin shrinking või tightening „särav nahk“).

Näidustused

Vanemaealistele patsientidele sobivaks protseduuriks võib lugeda RF liftingut, sest tal on vähe vastunäidustusi, on hästi talutav ja on efektiivne isegi juhul, kui ealised muutused näonahal on hästi nähtavad. 

Peamised näidustused on naha lõtvus, mis väljendub suure hulga pindmiste ja sügavate kortsude olemasolus (silmade ja ülahuule piirkonnas, nina-huule vahelised kurrud, kortsud laubal jt.), lõua kudede ja silmalaugude naha lõtvus. RF lifting kaotab edukalt naha lõtvuse ka keha piirkonnas – kaelal, kõhul, käte ülaosal, istmikul ja rinnal.

Enne protseduuri: 

Protseduuri läbiviimise aeg sõltub samuti mõjutamise piirkonnast ja võib olla 20 minutist kuni ühe tunnini.

Protseduuride kursus koosneb 4 – 15 protseduurist iga 7-10 päeva tagant.

Hinnakiri

1 seanss – 35 eurot

5 seanssi – 165 eurot

10 seanssi – 295 eurot

 

Kui tunned , et soovid saada lahti keha paistetusest, liigsest kehakaalust, tursetest, toksiinides, tule meile konsultatsioonile ja me anname nõu kuidas oleks kõige parem alustada keha tervendamist!

Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Added to cart