EMS TREENING

Treeni endale ideealne keha minimaalse ajaga. EMS treening kestab kõigest 20 minutit. Lisaks Kehastuudios 30 EMS toonust.

EMS treening kasvatab lihaseid, aitab langetada kaalu ja vabaneda tselluliidist. EMS treening on ka väga hea seljalihaste pinguldaja ja üldise toonuse tõstja. Treenitakse süvalihaseid mida tavatreeninguga ei ole võimalik treenida ja tänu sellele on tulemused mitmekordsed. Treeningu ajal liigutavad elektriimpulsid lihaseid ja toimub lihaste kokkutõmme ja tavaharjutustega luuakse vastupanu ja saavutatakse kogu keha tasakaalustatud treening. Regulaarse treeningu abil ei tugevdata mitte ainult lihaseid, vaid väheneb ka kehas oleva rasva hulk, kuna keha vajab enam energiat. EMS treening avaldab positiivset mõju ka nahaalustele kudedele. Tänu ühtlastele impulssidele kiireneb verevarustus tuharate ja reite piirkonnas. Kui kudede verevarustus paraneb, väheneb rasvarakkude hulk ning tulemuseks on pinguldunud nahk.

EMS seadme abil saab elektrilise stimulatsiooni käigus kutsuda esile lihaste kokkutõmbumist elektriliste impulsside kaasabil. Üks treening kestab 20 minutit, kuid me pakume võimalust lisaks 30 minutit lihastoonust. EMS treening treenib kogu keha lihaseid korraga, on kiire ja efektiivne. Saa suurpärasesse vormi  EMS trenniga. EMS seade koos isikliku koolituse, treeneri ja tõhusate harjutustega on andnud aina parimaid tulemusi kuni tänaseni. EMS treening on mugav ja hoiab sinu väärtuslikku aega kokku!

Kaalu langetamine

Kaalu langetamisel on kolm elementaarset komponenti lihaste kasvatamine, kardiotreening ning tervislik toitumine. Kui soovida kaalu pikaks ajaks langetada, peaks olema endale teadvustanud, et sinna juurde kuulub lihaste sihipärane arendamine, sest treenitud keha põletab ülearust rasva kiiremini. Liikumise ja kehalise aktiivsuse osakaal moodustab 15-30 % päevasest energiakulust ja nii mängivad need kaalu langetamisel tähtsat rolli. EMS treeningu puhul on koormus jagunenud ühtlaselt kogu kehale ning treeninguga on haaratud ka nn probleemsed piirkonnad – talje, reied ja puusad. Tänu kiiremale ja intensiivsemale lihaste kontraktsioonile töötavad lihased EMS treeningu puhul tavalise jõutreeninguga võrreldes tunduvalt tõhusamalt. Tulemuseks on rasvapõletuse kiirenemine ning suurenenud kalorite tarbimine. EMS treeningut kardiotreeningu ja tervisliku toitumisega kombineerides ei seisa kaalu langetamise teel ees enam ühtki takistust.

Sobib igaühele

EMS treening on mõeldud nii meestele kui ka naistele, kes hindavad aega ja mugavust. Tule vaid kohale, meie poolt on treeningriided, varustus, käterätik ja pesuvahendid. Meil on Tallinna soodsaimad hinnad. Alati treeningkuuril juures ka meiepoolne kingitus sulle. Küsi julgelt treenerilt!

 

EMS 20 minutiline treening annab paremaid tulemusi kui 180 minutit jõusaali treeningut. Treening kestab vaid 20 minutit mille jooksul Sinu isiklik personaaltreener aitab sind igal sammul. Treenitakse süvalihaseid ja tulemust näed juba peale esimesi kordasid. EMS on kiire abi seljavalude korral ning lubatud treenida ka kõrge kehakaalu puhul. Vähendab tselluliiti juba peale esimesi treeninguid. Võimalik kombineerida LPG massaaži, kavitatsiooni, lipo laseri ja muude salendavate hooldustega samal ajal. Hetkel on lipo laser on üks tõhusamaid EMS treeningu tulemuse kiirendajaid.

Parima tulemuse saab meie treenerite juhendamisel ja väga lihtsate harjutustega. Treener kontrollib EMS aparaadi abil iga lihasgrupi tööd ja valib just kliendile sobiva impulsi ja treeningkava. EMS treeningu ajal on aktiveeritud samaaegselt 90% inimese lihastest nii pindmised kui ka sügavad lihaskihid. Sellist tulemust ei saavuta ei ühegi muu treeningu ega treeningseadmega. Uuringud näitavad, et 20 minutit lihaste stimulatsiooni X BODY EMS treeninguga on võrreldav 180 minutiga jõusaali treeninguga.

Hinnakiri

*Treeningvarustus alates XXS-XXXL
*Püsikliendil soodushinnad
*Kaardimakse võimalus
*Järelmaksu võimalus aastapakettidele

 

Kui tunned , et soovid saada lahti keha paistetusest, liigsest kehakaalust, tursetest, toksiinides, tule meile konsultatsioonile ja me anname nõu kuidas oleks kõige parem alustada keha tervendamist!

Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Added to cart