EMSCULPT - ESIMENE EESTIS

EMSCULPT on ainus protseduur , mis aitab  lihaseid üles ehitada, tõsta toonust ja rasva eemaldada samal ajal. 

  • Kehastuudio pakub uusimat tehnoloogiat maailmas, mis on mõeldud keha kaunimaks muutmiseks.

  • EMSCULPT on ainus protseduur, mis aitab  lihaseid üles ehitada, tõsta toonust ja rasva eemaldada samal ajal. EMSCULPT töötab, kuna suurendate järsult lihaste ümber toimuva ainevahetuse kiirust ja “lihaste hüperkontraktsiooniga lekivad lihasrakkudes olevad rasvhapped välja”. Seega näete lihaste kasvu pealt 19-protsendilist rasvapõletust ja 16 % lihaskasvu.

  • EMSCULPT maailma esimene mitteinvasiivse tuharate tõstmise ja suurendamise protseduur. Tõstab lihasmassi mida ükski teine hooldus varem pole teinud.

EMSCULPT põhineb suure intensiivsusega fokuseeritud elektromagnetilisel energial. Üks EMSCULPT seanss põhjustab tuhandeid võimsaid lihaskontraktsioone, mis on ülimalt olulised teie lihaste toonuse ja tugevuse parandamisel. Mitteinvasiivne HIFEM (kõrge intensiivsusega fokuseeritud elektromagnetiline) tehnoloogia kutsub esile 20 000 supramaksimaalset lihaskontraktsiooni 30 minuti jooksul. Emsculpt on uusim tehnoloogia lihastreeningus, mille tõhusust ja ohutust on testitud paljudes mitmekeskuselistes uuringutes, kasutades kõige mainekamaid teaduslikke meetodeid (MRI, CT, USA ja histoloogia)  Mitteinvasiivne HIFEM (kõrge intensiivsusega fokuseeritud elektromagnetiline) tehnoloogia kutsub esile 20 000 supramaksimaalset lihaskontraktsiooni 30 minuti jooksul. 

Kuidas EMSCULPT töötab?

Tegelik Emsculpti protsess on valutu. Seade kinnitatakse üle teie kõhupiirkonna (või tagumikupiirkonna) ja seejärel lülitab arst toite sisse. Alustatakse madalama võimsusega ja seejärel tõusevad, sest otse 80 või 100 protsendini ,  klient harjuks tundega.

Kokkutõmbed tekivad mõnesekundilise vahega ja tunduvad kui treening – nagu üliintensiivsed vibratsioonid, mis jõuavad sinu lihasteni. See kogemus tundub  esimese seansi ajal kui lihastreening, peale hooldust tunnete nagu oleksite teinud 1000 kükki. Pärast tõhusat  kokkutõmbumist lülitub masin ümber koputamisliigutamisele, et aidata lõhustada lihaste poolt eraldatavat piimhapet.

Hooldus on mõeldud neile, kes soovivad ümarat ja prinkis tuharat,nähtavaid kõhulihaseid või toonuses jalgu. Käid trennis aga tulemus tuleb aeglaselt? Kiirenda tulemust uusima tehnoloogiaga. Soovid toonuses tuharat? Tulemused juba 1 korra järel.

Lihased arenevad, samal ajal põletatakse ka rasvu.  Protseduur kestab vaid 30-40 minutit.  Sobiva intervalliga hooldused annavad lihastele võimaluse kasvada ja saavutate pikemaajalisi tulemusi.

Hooldus on valutu ja kiireim viis sinu kauni keha saavutamiseni.

Hinnakiri

40 minutit

1 seanss – 49 eurot

5 seanssi – 280 eurot

10 seanssi – 375 eurot

 

Kui tunned , et soovid saada lahti keha paistetusest, liigsest kehakaalust, tursetest, toksiinides, tule meile konsultatsioonile ja me anname nõu kuidas oleks kõige parem alustada keha tervendamist!

Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Added to cart