fbpx

ZLIMLINE INFRAMATT

♥♥♥♥♥  Suurepärane tagasiside

Meie ülikvaliteetne Infrapunamatt, tagab Teile ülima kasutajamugavuse ja tulemused aastakümneteks.

Meie senine Infrapunamatt oli “ Buduaari ilulemmik 2021” ja “Anne & Stiil Ilulemmik 2022″. Samuti sai toode kvaliteedimärgise ja tunnustuse “Iluhoolikute 2021 lemmik”

Soetades Zlimline INFRA eelmüügist, saate toote 100€ soodsamalt. Eelmüügihind 484€.  Postitame alates 1 juulist 2022.

Tasuda saate pangalingiga, maksta 3 osas ilma intressita, või valida endale sobiv järelmaks. Saate tulla tasuta proovima ja veenduda enne ostu Zlimline Infra efektiivsuses ja kvaliteedis: Broneeri aeg

600-900kcal

tunniga

Kergem enesetunne

sügavam uni

Vabastab

lihaspingetest

FIR ehk kaug

tõhusaim infrapuna

Tulge tasuta

proovima

Mis on infrapuna?

 

Infrapuna on soojuskiirguse liik, mis ei soojenda ümbritsevat keskkonda vaid konverteerib soojuse kehasse. Neeldunud infrapunakiirgus levib üle keha, mõjudes rahustavalt ning vähendades väsimust, stressi ja mõjub tervisele hästi. Olete tõenäoliselt kogenud, kui päikesekiired Teid talvel läbi külma õhu soojendavad? Päikese toime põhineb kiirguse füüsikalistel, keemilistel ja bioloogilistel omadustel, mis on vajalikud nii taimedele, loomadele kui ka inimestele. Päike annab energiat, elujõudu, tugevdab immuunsüsteemi, käivitab D-vitamiini sünteesi, on vajalik nii kehale kui vaimule.

Päikesekiirgus koosneb kolmest kiirgusest:

  • UV ehk ultraviolettkiirgus – mõjutab melanotsüütrakke, mis tekitavad päevitust
  • Infrapunakiirgus – annab edasi soojuse
  • Valgusekiirgus – annab edasi valguse

Infrapuna omakorda liigitatakse: alg-, kesk- ja kauginfrapunaks. Inimkehale efektiivseim ja parimat mõju avaldav on  kauginfrapuna, See on spetsiifilise lainepikkusega infrapunaliik, mis tungib eriti sügavale lihaskudedesse ja siseorganitesse, tekitamata seejuures kõrge kuumusega kaasnevat liigset raskustunnet.

Zlimline INFRA kasutab täielikult kaug- ehk FIR infrapunakiirgust. Alg- ja kesk- infrapuna inframatis, peab tugevalt higistama hakkamiseks kasutama temperatuuri 70 – 75 kraadi, kuid FIR ehk kauginfrapunakiirte ajel hakkab keha samamoodi kahjulikke aineid väljutama juba 55-65 kraadi juures. Tänu sellele on kasutamine mugavam ja hooldus meeldib ka kuumatundlikele inimestele. Kui tavasaunas moodustab vesi higi koostisest 90-97%, kuid FIR infrapunaga ainult 65%. Ülejäänud 35% arvelt viiakse organismist välja mürgiseid ainevahetusprodukte: (rasvu, kolesterooli ja raskemetalle vaske, elavhõbedat, pliid, alumiiniumi, niklit, tina jne).  Töödeldes ummistunud kapillaarsooni infrapunakiirgusega laienevad kapillaarid ja seejärel käivitab toksiinide lahustamise protsessi.

FIR-infrapuna soodustab seeläbi rasvade, kemikaalide ja toksiinide väljutamist kehast ning verest: mürgid, raskemetallid – toiduainete töötlemisel tekkivad kantserogeensed ained – piimhape, vabad rasvhapped ja nahaalune rasvkude, mis on seotud vananemise ja väsimusega – vererõhuga kaasnev liigne naatrium – ja kusihape. Toksiinide kogunemise tagajärjel halveneb ka vereringe ning väheneb rakusisene energia. Eliminatsioon algab, kui veemolekulidele rakendatakse 8-10 mikronit FIR- infrapunalainet ja vesi hakkab vibreerima. See vibratsioon vähendab vee molekule kooshoidvate aatomite ioonsidemeid. Vibratsiooni jätkudes toimub veemolekulide lagunemine ning kapseldunud gaasid ja muud mürgised ained eralduvad.

Infrapunakiirguse liigitamine:

1. Lähiinfrapuna   (NEAR 1 mikron)

Piirkondade kaupa jaotades on lähiinfrapuna lainepikkuste vahemikus, mis on kõige lähemal nähtava valguse spektri punasele otsale, lainepikkustega ligikaudu 750 nanomeetrit (nm) kuni ligikaudu 1300 nm ehk 0,75 kuni 1,3 mikronini ja sagedusvahemikuga ligikaudu 215 THz kuni 400 THz. Lähi-infrapunakiirgus toodab kõige vähem soojust ning sellel on teiste piirkondadega võrreldes pikim lainepikkus ja lühemad sagedused.

2. Keskmine infrapuna (MID 10 mikronit)

Keskmise infrapuna ehk keskel asuva piirkonna või riba lainepikkuste vahemikus umbes 1300 nm kuni 3000 nm või 1,3 kuni 3 mikronit sagedusvahemikuga 20 THz kuni 215 THz. Seda tüüpi infrapunakiirgus eraldab mõõdukat soojust võrreldes lähi- ja kaug-infrapuna piirkondadega ning jääb nähtava valguse spektri punase otsa ja mikrolainepikkuste vahele.

3. Kaug-infrapuna (FIR – 1000 mikronit)

Kolmas piirkond, kaug-infrapuna, on elektromagnetilise spektri mikrolainetele kõige lähemal. Selle piirkonna lainepikkuste vahemik on 3000 nm kuni 1 nm või 3 kuni 1000 mikronit ja sagedusvahemik 0,3 THz kuni 20 THz. Kaug-infrapuna kasutabon kõige lühemaid lainepikkused ja pikimad sagedusi, mis toodavad kõige rohkem soojust.

Kauginfrapunaga Zlimline Inframatt, muudab Teid tervemaks, värskemaks ja saledamaks!

Miks FIR infrapuna?

 

Parim infrapunaliik tervisele

Tungib sügavaimale kehakudedesse

Ohutu ja efektiivne organismipuhastaja

Hea nahale, tervisele ja liigestele
Ohutu lastele ja eakatele

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Toote loomisel oli mahutavus üks põhieesmärke. Toode mahutab üle 2 meetrise ja 190 kilose inimese, kuna just suure kaalu puhul on oluline, et kaalulangus oleks ohutu liigestele.

Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Added to cart