Combo40

Laos

  Mida sisaldab COMBO40? Combo40 koosneb 40 erinevast tervise-, keha- ja näohooldusest. Kaua Combo40 kehtib? Ajalimiit puudub. Kellele see mōeldud on? Suvi, reis või hoopis pulmad tulekul? Alustasid toitumiskava, kaalu langetamisega vōi plaaniga parandada oma tervist ja enesetunnet, või muuta harjumusi ja keha täielikult? Sul on soov, kuid sa ei oska üksinda alustada või ei leia pōhjust, miks kaal ei lange? Kehastuudio kogemus 5 aasta jooksul on näidanud, et edukaimad salenejad on läbinud enne kuuri alustamist diagnostika ja saanud teada põhjuse, salenedes koos Kehastuudio protseduuridega on kaalulangus olnud kordades edukam ja püsivam.
    Oleme kokku pannud tervise, keha-ja näohoolduskuuri, mis annab lühikese ajaga maksimaalsed tulemused tänu tervisetestile, kus selgitame välja tervisliku seisundi, toidutalumatused, vitamiini- ja mineraalide puudused, ehk võimaliku pōhjuse, miks kaal on tōusnud vōi ei alane?!  Esimesel päeval koos tervisetestiga toimub konsultatsioon ja salenemiskuuri koostamine, vastavalt teatide tulemustele. Spetsialisti abiga koostatakse kliendi lemmikhooldusi arvestades ja parimale tulemusele keskendudes, kuur keha-ja nàohooldustest. Lisaks soovitused toitumise, toidulisandite vōi kehapuhastustoodetele, et saavutada parem tervis, kaunis figuur või särav jume näos.
Tihti ei tea kliendid oma kaalutõusu põhjust, kas on tegemist toidutalumatusega, valede harjumuste, liigsete toksiinide, erinevate viiruste vōi haigustega?
   Milliseid tulemusi on oodata?
  Järgides tervisetesti, spetsialisti soovitusi ja läbides kuuri ettenähtud korras: ✔️kaotate kehakaalu ✔️puhastab keha toksiinidest ja kiirendab ainevahetust ✔️väheneb tselluliit, ümbermōōdud kehalt ja näolt ✔️paraneb enesetunne ja tervis ✔️Nahk muutub siledaks ja jumekamaks ✔️Lihastoonus ✔️vähendame rasvkudet probleemsetest piirkondadest ✔️tekib rohkem energiat ✔️väheneb paistetus kehalt ja näolt

Milliseid hooldusi on võimalik teha?

  ✔️LPG keha-ja näohooldus ✔️Slender Life kehamàhised ja tooted ✔️FIR Inframatt mähistega ✔️ColdLipo Laser ✔️Kavitatsioon ✔️Transion ✔️EMS toonus, treening ✔️EMSCULPT ✔️Pressoteraapia ✔️RF-lifting kehale ja näole ✔️RF-vaakumassaaž ✔️Vita-Life rakuuendusmatt

450.00

Kogus:
Võrdle tooteid
Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Combo40

450.00
Kogus:
Added to cart