Vaata ka Keyti teisi tehtud töid Instagramis

Juuksur Keyti

HINNAKIRI

 

COFFEE GOLD HOOLDUSED
KERATIINHOOLDUS 75-175€
(ainult ôhtused ajad vôi kui teisi pole ees, tugev lôhn)
PROTEIINIHOOLDUS 75-175€
SEALER BALM BOTOX HOOLDUS 65-155€

FILLER&SHIELD
SEALER BALM-BOTOX HOOLDUS 60-150€
PROTEIINIHOOLDUS- 70-170€

DETOX SÜGAVPUHASTAV HOOLDUS 35-55€
CAPILLARY SCHEDULE TUGEVDAV RAVIHOOLDUS 45-65€

VITAMIINIDE JA MINERAALIDE KIIRTEST ORGANISMI KUDEDES
15-25€

Kapillaare tugevdav ja taastav hooldus

MIS SEE ON?

Capillary Schedule hooldus on komplekshooldus juustele, mis on sobiv kõigile juusketüüpidele ja juuste vajadustele. Selles on kombineeritud erinevad toitained, mis uuendavad juukseid ja annavad intensiivse ja sügava toitmise ja taastamise. Selle aktiivsed koostisosad suudavad toimida kõige kahjustumatel ja nõrgenenud juustel, andes juurde tugevust ja vastupidavust, stimuleerides tervemate juuste kasvu.

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Üldiselt koosnevad juuksed baaskoostisosadest nagu: proteiinid, vesi, vitamiinid ja mineraalid. Need on täpselt need koostisosad mida sisaldab ka hoolduse Capillary Schedule tooted. See tähendab, et selle sarja tooted asendavad juustes kõik osad, mis on vajalikud juustele struktuuri loomiseks ja üles ehitamiseks.

CSP- Capillari Schedule Parfait hooldus koosneb kuuest tootest. Esiteks taaselustav šampoon, mis puhastab juukseid ja valmistab nad ette vastu võtmaks erinevaid toitained ja niiskust.  Neutraliseeriv vitamiiniseerum-hooldus, mis kantakse juustesse koos keratiini asendava spreiga, segu keratiinist ja aminohapetest, lipiide asendatavast seerumist. SOS Ph-taseme tasakaalustaja, mis kinnitab juuste pealiskihi ja aitab hoida toitaineid juustes. Need neli toodet asendavad juustes toitained ja tugevdavad juukseid andes neile struktuuri, taastades niiskustaseme sügavuti ja rasvhapetest kaitsva pealiskihi.  Hoolduses sisalduv juukseistruktuuri ülesehitav mask intensiivistab juuste pehmust ja läiget.

Soovitame teha juuksehooldust iga 5 nädalase kuurina milles esimeseks hoolduseks on juuste detox hooldus ja järgnevad 4 hooldust on Capillary Schedule hooldus.

Kasulikkus ja eelised

✔️Taastab ja niisutab juukseid sügavuti

✔️Annab kuivadele juustele tagasi pehmuse ja kerguse

✔️Tugevdab juukseid

✔️Soodustab intensiivset juuste sära

✔️Toidab juuksekarva sügavuti

✔️Stimuleerib juuste kasvu

✔️Aktiveerib peanaha vereringer, toidab juuksejuurt ja peanahka

✔️Juuksekarv kasvad tervem ja tugevam

✔️Antioksüdandi omadused-kaitseb kahjustavate keskkonnategurite ja saasteainete eest

✔️Muudab juuksed vastuvõtlikumaks erinevatele toitainetele ja hooldustoodetele

✔️Sobilik kõigile juuksetüüpidele

✔️Ehitab juuksekarva üles

✔️Nähtavad tulemused juba peale esimest hooldust

✔️Hoiab juuksed niisutatuna ja toidetuna peale keemilisi protseduure ja taastab juuste ph-tasakaalu

✔️Suure jõudlusega ja headed tulemustega tootesari mitmeks pealekandmiseks/hoolduseks

See eksklusiivne juuste detox ja toitev hooldus on loodud ravimaks kõiki juuksetüüpe ja võitlemaks kogunevate ebapuhtustega juustes ja juuksejuurtes. Ebapuhtused nagu kloor, katlakivi ja teised veest tulenevad mineraalid. Lisaks võitleb keskkonnast tuleneva saastega, kaitseb ja taastab päikesepõletusest tulenevad kahjud, liigsest kosmeetilistest toodetest ja keemilistest ainetesest tuleneva kahju ja puhastab kogunenud tootejääkidest. Šampoon sobib perfekselt kasutamiseks enne keemilisi juuksehooldusi. Protseduur on soovitatud juustele, millel puudub sära ja elujõud ning juustele ,millel on raske omastada toitained ja niiskust nagu madala poorsusega juuksed.

Kuidas Detox töötab?

Detox hooldus kombineerib naturaalseid koostisosi, mis aitavad luua terve ja tasakaalus peanaha. Puhastab sügavuti ja stimuleerib juuksekasvu. Aitab kaasa taasuuenemise protsessile ja juuste sügavuti toitimisele. Väikesed osakesed, mis on võimelised eemaldama liigsed mineraalid ja metallid, mis kahjustavad juukseid. Detox sari puhastab sügavuti juuksekarva ilma kutiikulit ehk juuksekarva pealiskihti avamata. Eemaldamaks ebapuhtusi töötavad selle koostisosad juuste kahjustunud ja nõrgestatud piirkondades taastades toitained, tugevuse ja vastupidavuse. Stimuleerib rakkude ainevahetust ja tõstab antioksüdantide kaitset kohtades, kus juuksed seda kõige enam vajavad. Detox salongihoolduse sarjas on kolm toodet: 

Detox šampoon, mis eemaldab ebapuhtused ja mustuse juustest ja peanahalt. 

Detox seerum, mis võitleb kõõmaga, seenhaigusega, psoriaasi, liigse rasu ja muude peanaha kõrvalekalletega. 

Detox mask taastab juustes toitained ja annab juustele imelise läike ja siidise pehmuse.

🌿Vähendab rasu
🌿Võitleb kõõmaga
🌿Tugevdab juukseid
🌿Aktiveerib peanaha vereringet
🌿Toidab juuksejuurt ja peanahka, mis aitab uutel tervetel juustel kasvada
🌿Stimuleerib juuste kasvu
🌿Eemaldab surnud naharakud ja võitleb vabade radikaalidega
🌿Muudab juuksed vastuvõtlikumaks toitainetele ja hooldustoodetele
🌿Sobilik kõigile juuksetüüpidele
🌿Taastab juuksekarva
🌿Nähtavad tulemused juba peale esimest kasutuskorda
🌿Mõjub, kui antioksüdant
🌿Eemaldab lõhenenud juukseotsad

KERATIINHOOLDUS 

PROTEIINIHOOLDUS

BOTOX HOOLDUS 

COFFEE GOLD hoolduste osad 

STEP1 Start-šampoon, 

STEP2 sirgendav (proteiin-valk, keratiin või botox) ja 

STEP3 kinnitav ja taastav juuksemask. 

COFFEE GOLD hoolduste tulemuse pikemaks hoidmiseks on loodud koduhooldustooted. Šampoon, mask, preemium Gold Touch juuksemask ja Perfect Youth juukseõli. Garanteeritud säravad, tugevamad, tervemad, siledamad, sirgemad ja kaitstud juuksed!

 1.Juukseid ettevalmistav Coffee Gold šampoon- Ei ole asendatav ühegi teise sügavpuhastava šampooniga. See vastutab juuksekarva avamise eest. Rikas proteiinide poolest, mis valmistavad juukseid ette ilma neid kahjustamata

2.Keratiin Coffee Gold – Keratiin on loodud juustele, millel on liigselt volüümi ja kahusust. See vähendab juuste volüümi, silub ja toidab juuksekarva sügavuti, tagades juuste sileduse, sära ja siidisuse. Perfektne kombinatsioon keratiinist, arginiinist ja kohvi ekstraktist saadud aminohapete segust, mis tugevdavad juukseid, annavad kaitse ja tagavad juuste naturaalse liikuvuse.

 2.Coffee Gold Proteiin- Proteiin on juuste ph-d tasakaalustav süsteem. Selle toote koostises on orgaaniliste hapete segu, mis asendab juustes puuduvad toitained/proteiinid ja tugevdab seeläbi juukseid. See annab ka kaitse, tagab kahuvabad juuksed, vähendab volüümi ja jätab juuksed siledad ja säravad .

 2. Coffee Gold Botox(sealer balm)Juuste pealiskihti kinnitav ja juukseid seestpidiselt täietv hooldus. Sealer Balm on keratiinil põhinev ja rikas aminohapete, orgaaniliste õlide poolest, toidab ja taastab juuste tervist. Ideaalne nendele, kes soovivad vähendada liigset volüümi ja ka kahusust. Tagab intensiivse sära, eemaldab kahusust ja kinnitab juuste kutiikulit ehk väliskihti. 

3.Kinnitav mask Coffee Gold- loodud hooldust lõpetavaks tooteks, et lõpetada juuste transformatsioon täiuslikult ja taastada kuumutamisest ja keemiast tulenev kahju. Parandav hooldustoode, mis ehitab juukseid seest väljapoole jättes juuksed toidetuks, terveks ja säravaks. Mask pehmendab ja taastab kahjustunud kutiikulit tänu kookosõli ja arginiini sünergiale. Toode on ilusa kuldse säraga ja imehea lõhnaga. Ei anna juustele värvi. Koduseks hoolduseks soovitame tulemuse säilitamiseks Coffee Gold tooteid!

Suurepäraste tulemustega naturaalsetele ja tundlikele juustele, kahjustunud kemikaalidest või karmist kliimast. Filler&Shield on ideaalne hooldus juuste sirgendamiseks ,juuste täitmiseks, tihendamiseks ja väliskihi ehk kutiikuli kinnitamiseks. Isegi kõige kahjustunumad ja hapramad juuksed saavad abi ja elujõudu kookosproteiini või botoxi hooldusest.

HOOLDUSTE SAMMUD

SIRGENDAV Šampoon

Šampoon on segu orgaanilistest hapetest, mis integreerib juustes olevad valgud ioonse integratsiooni kaudu. Sünergia tagab juuste kahususe vähendamise. Tugevdab juuksekarva seest väljapoole ja taastab juuste kõiki kihte seest väljapoole andes samas pikaajalise tulemuse. Selle kasulikud omadused on kahususe vastane ja sile tulemus, kaitse välise niiskuse ja kuumutamise eest. See šampoon on vajalik esimese osana Filleri & Shieldi hooldustel, et tagada täiuslik juuste sirgendamine ja hooldus.

SEALER BALM-BOTOX

Innovatiivse koostisega Botox, mis on rikas orgaaniliste aminohapete poolest. Annab juustele terve välimuse tänu toitainete taastamisega, juuste siledamaks muutmisega, volüümi vähendamisega ja sära andmisega. See on täiuslik ravi, mis eemaldab kahususe ja tagab juuste struktuuri paranemise. Selle niisutav ja toitev koostis aitab juuksed kauem tervena ja elujõulisena hoida.

Proteiin

Rikastatud naturaalsete õlidega, mis on ekstraktitud puuviljadest, taimedest ja seemnetest. Intensiivselt niisutav, taastab juuste naturaalse niisutuse tänu hüdrolipiidide taasuuendamisele ja juuste ühtlustamisele. Filler & Shield kookoseproteiin suudab juuste struktuuri muuta seespoolt ilma agressiivsete koostisosadeta. Toidab, parandab, niisutab juukseid seest väljapoole, luues uued, tugevamad, elujõulised, terved ja perfektselt sirged juuksed.

SEALER MASK- KINNITAV MASK

Mask on disainitud rikkalikest vitamiinidest ja aktiivsetest koostisosadest, mis on vajalikud juuste massi taastamiseks, taastamaks varasemalt keemilistest protseduuridest ja mehaanilistest teguritest kahjustunud juukseid. Soodustab elastsust ja vastupidavus, taastades juustes vajalikud vitamiinid, et hoida juuksed tugevana, tervena, niisutatuna ja säravana.

Curly Power on Lokkis juustele mõeldud juuksehooldussari, mis on loodud naturaalsetest koostisosadest. Selles on ühendatud tehnoloogia ja orgaaniliste koostisosade parimad omadused lokkis juuste taastamiseks, liikuvuse, kerguse ja pehmuse tagamiseks.

Sobiv kõigile juuksetüüpidele, ka neile, mis on läbinud erinevaid keemilisi protseduure nagu keratiinhooldus ja muud juuksestruktuuri muutvad hooldused. 

Naturaalsetele lokkidele mõjub taastavalt, defineerivalt, läiget ja liikuvust lisades. Ei kuivata juukseid ega jäta lokke tuhmiks.

Pole vahet, kas sinu juuksed on kergelt laines või on tugevad afrolokid!

Sisaldab erinevaid suurepäraseid koostisosasid !

Taastav ja kaitset andev hooldustoodete süsteem kõigile juuksetüüpidele.

Omadused:

Kiirelt taastab tundikud ja haprad juuksed

Asendab kõik elujõuliste juuste jaoks vajalikud toitained, mis on kaotatud keemiliste protseduuride käigus.

Taastab juuste paksuse ja tiheduse

Kinnitab juuste välimise kihi ehk kutiikuli ja annab kaitse edaspidiste kahjustuste eest.

STEP 1

Puhastav ja juukseid parandav šampoon- Purifier & Repairing Shampoo

Esimene osa CURLY POWER lokihoolduse juukseid parandavast süsteemist. Šampoon Pakub sügavat puhastust kuivadele ja habrastele juustele, mis tulenevad välistest agressoritest ja/või keemilistest protseduuridest. Ph-tase 6 ja 6.5 teeb sellest eriti sobiliku toote laines või lokkis juustele.

Garanteerib õrna juuste puhastuse ja samal ajal ka parandades ajaga erinevaid kahjustusi juustes. Šampooni on rikastatud kookosõliga kuna sellel on head taastavad omadused.

STEP 2 

Puhastav ja juukseid parandav/tugevdav serum- Purifier & Repairing Strength Serum

Teine osa hooldusest koosneb keratiini aminohapete segust, mis tugevdavad juukseid ja muudavad nõrgenenud juuksed vastupidavamaks. Parandab juukseid lisades vajalikke toitaineid ja eemaldades juuste poorsuse.

Tänu neutraalsele ph tasemele 4.5 ja 5.5 vahel tagab seerum tugeva kaitse. Vitamiin-E sisaldus tagab niisutuse, tugevdamise ja vastupidavuse, aidates hoida niiskustaset ja hoides ära kuivuse tekke.

STEP 3

Puhastav ja juukseid parandav/toitev seerum- Purifier & Repairing Nourishing Serum

Kolmas osa lokihoolduse taastavast hooldusest toidab juuste sisemist struktuuri. 

Õrnalt happelise ph-tasekeha vahemikus 3.5 ja 4.0 aitab see juuste välimise kihi ehk kutiikuli sulgeda.

Toitev seerum on rikastatud hüaluroonhappega. millel on noorendavad omadused, aitab kaasa juuksekarva taastumisele samal ajal lisades intensiivse sära. Annab juustele pehmuse ja tõstab juuste vastupidavust. Taastab vajalikud toitained ja niisutavad ained.

Taaselusab ja tõstab juuste tihedust.

STEP 4

Puhastav ja Parandav juuksemask- Purifying & Repairing Mask

Mask sisaldab koostisosi, mis on hoolikalt valitud, et tagada juuste sügav taastamine ja parandamine.

Argaaniaõli, oliiviõli, sheavõi ja lanoliin taastavad juuste pehmuse ja sära, samal ajal keratiini ja nisu proteiinid ehitavad juuksekarva taas üles ja tagavad juuksekarva tervise. Keskmiselt happelise ph-tasemega mask aitab juuste väliskihi ehk kutiikuli kinnitada seda samal ajal taastades ja andes ilusa sära.

VITAMIINIDE & MINERAALIDE KIIRANALÜÜS

Tunned , et oled väsinud? Juuksed langevad välja? Oled pidevalt haige? Kaldud depressioonile?

Põhjuseks võib olla vitamiinide ja mineraalainete puudus organismis!

Puudusel on palju erinevaid sümptomeid , sõltuvalt siis selles, mis on organismist puudu!

Tule meie juurde analüüsi ja selgitame välja !

Saad teada enda organismi seisundi, kuidas väljendub teatud vitamiini või mineraali puudus ja kuidas seda juurde saada.

Koostöös Meravitaga paneme kokku just sinule mõeldud toidulisandid.

Ole terve, energiline ja noor!

Seade näitab kokku 30 erineva vitamiini, mineraali sisaldust organismis, ühtlasi salvestab kliendi tulemused, et järgmisel korral tulemusi võrrelda. Peale analüüsi pannakse ka kokku koostöös Meravitaga vastavalt kliendi vajadusele toidulisandite soovitused. 

“Ise ka ei usu, aga täiesti sirged juuksed. Olin veel õues ja võtsin päikest, lasin kuivada, oleks pidanud eriti suur kahu ja lokk tulema, aga ei, samasugused sirged.”
Marian Akker
Back to Top
Ostukorv
Sulge

Ostukorvis ei ole tooteid.

Added to cart